Site icon #спільно

Легальний гральний бізнес за підсумками 2023 року зарекомендував себе ефективним волонтером та став потужних джерелом військової та гуманітарної допомоги Україні

Коли один рік змінює інший, доречно підбити підсумки 365-ти (а, подекуди, й 366-ти) днів, що минули. Звичайно, що 2022-й рік закарбується в пам’яті українців передусім рашистською навалою. Напад орків примусив кожного з нас зрозуміти, наскільки важливо відчувати себе частиною єдиної та згуртованої в час страшних випробувань нації. Українці з честю витримали суворий іспит та поступово звільняють від загарбників тимчасово окуповані території. В 2023 році в нас одна єдина мета — перемога над ворогом. І для її досягнення важливі зусилля всіх та кожного.

Вагомий вклад у наближення перемоги вносять учасники ринку азартних розваг. І це не порожні слова. Мова йдеться не тільки про наповнення бюджету платою за отримані ліцензії та сплаченими податками. Сьогодні ми поговоримо про волонтерство та чималі власні кошти, які виділяють легальні оператори на підтримку ЗСУ та вимушених переселенців. Саме про це йшлося на підсумковій прес-конференції, яку проводило професійне об’єднання організаторів ігорних закладів в нашій країні — Всеукраїнська Рада Гемблінгу (UGC). Хоча довелося почути й про існуючі проблеми, наприклад, як ведеться боротьба з нелегальною рекламою азартних ігор. Більше про це йдеться у цьому матеріалі. А ми дізнаємося, якими здобутками у підвищенні обороноздатності країни можуть пишатися легальні учасники ринку.

Систематизоване волонтерство та благодійність — ознаки соціально відповідального бізнесу

Насправді держава після легалізації грального бізнесу не стільки заохочувала нових учасників ринку, скільки намагалась за звичною в нас практикою висмоктати з операторів якомога більше коштів. Яскравий приклад — абсолютно незаконна спроба примушувати операторів застосовувати РРО, про що докладно розповідається тут. Проте члени Ukrainian Gambling Council не з тих, хто звик пасувати перед труднощами. Загалом вони в 2022 році витратили на допомогу армії та потерпілим від російської агресії понад півмільярда гривень. Це — приблизно половина від отриманих державною скарбницею за рік коштів в якості оплати за видані ліцензії.

Такі дії сприяли покращенню відношення українців до легалізації азартних ігор в нашій країні. За результатами опитувань, детальніше ознайомитися з якими можна за цим посиланням, більшість наших співвітчизників лояльно ставляться до такого рішення та діяльності офіційно працюючих гральних закладів. Яку ж конкретну допомогу надавали оператори ринку? Зараз дізнаємося. Проте назви брендів ми не називатимемо, аби не виникли підозри у заказному чи рекламному характері даного матеріалу.

Україна обов’язково переможе! Бо донатити ЗСУ та надавати гуманітарну допомогу вже стало доброю традицією

Легальні оператори ринку систематично:

Exit mobile version