Site icon #спільно

В Україні створено роботизований наглядово-вогневий комплекс РСВК-М «Мисливець» (ВІДЕО)

РСВК-М «Мисливець» – (роботизований спостережно-вогневий комплекс, мобільний) є одним з концептуальних варіантів використання вогневого комплексу на мобільній платформі. 
РСВК (безпосередньо вогневий комплекс) – це єдиний в своєму класі високоточний, дистанційно керований спостережно-вогневий комплекс, який надає можливість корекції наведення на ціль 0.15 МОА.

Для порівняння, кучність відомих вогневих комплексів наразі перевищує 1 МОА

Комплекс зібрано для роботи з кулеметом НСВТ 12.7 та в базовому варіанті налаштовано на здвоєні постріли («двійками») РСВК (без платформи) є самостійною системою, був протестований в бойових умовах та може успішно застосовувати окремо від мобільної платформи, має наступні масогабаритні характеристики: Д.Ш.В. – 1350’670’500 мм; маса – 110 кг.

Тактичні характеристики за результатами випробувань:

РСВК відрізняє від найближчих аналогів виключна точність прицільної стрільби. надійність та простота конструкцій, компактність, широкі можливості модернізації.

НБП – мобільна багатоцільова платформа може застосовуватися як: 

– Основа для монтажу вогневих комплексів з рівними вогневими засобами (кулемет.гранатомет. ПТУР і т.п.)

Засіб для розмінування. МБП має електричну силову установку, яка практично безшумна, малопомітна, невідслідковується як теплова ціль, час безперервної роботи в режимі пересування – не менше 8 годин, в режимі спостереження – до 2-х тижнів.
Зв’язок з оператором по захищеному цифровому радіоканалу. Оператор в режимі on-line отримує все відео- та аудіо- з платформи (2 ходові камери), всі дані зберігаються.

Проект Благодійного фонду «КОЛО»

http://kolofund.org/

Exit mobile version