У Полтавській області під час акції протесту власників нерозмитнених автомобілів постраждали щонайменше двоє водіїв великогабаритного транспорту, які намагалися проїхати заблокованими дорогами.

Як повідомляє місцеве видання Полтавщина, користувач Андрій Полтава опублікував відео, на якому зафіксовано конфлікт між водіями фур та протестувальниками на трасі біля села Супрунівка під Полтавою.

За наявними даними, 20 листопада водій вантажівки MAN не звертав уваги на учасників акції і поїхав у бік активістів. У відповідь учасники протесту почали бити автомобіль, а коли водій вийшов із кабіни, то йому завдали кілька ударів.

Інший випадок стався із водієм вантажівки DAF, який поїхав на учасників акції, але його зупинили. Активісти намагалися вдарити водія через відчинене вікно.

В обох випадках конфлікти супроводжувались нецензурною лексикою. Співробітники поліції були змушені втрутитися та зупинити конфлікти.

 

Читайте також:  Украинские спецслужбы провели операцию в "ДНР" - из Снежного вывезен бывший зенитчик. Рядом был сбит "Боинг"