Наклепав дітей, а ПРО АЛІМЕНТИ ЗАБУВ.

ОКСАНА СКРИПНИК ПОДАЛА ПОЗОВ ПРОТИ СЕМЕНІХІНА ПРО СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ.

Мати доньки Артема Семеніхіна Софії за ось уже майже 6 років не бачила жодної копійки допомоги на свою дитину.

Та звернутися до суду жінка наважилася лише зараз. Будучи ситою по горло обіцянками афериста покинути розгульний спосіб життя та допомогти у кар’єрному зростанні, не відчуваючи жодної допомоги та участі у вихованні доньки, окрім використанні їх імені у своєму політичному піарі, Оксані увірвався терпець.

Вочевидь останнєю краплею для такого рішення стали політичні розбіжності екс-пари, адже Семеніхін без відома Скрипник використовував ім’я своєї колишньої як головного редактора газети “Не Мовчи” для очорнення конкурентів у нардепи та популізмі опоблоку . Проти бідної як церковна миша дівчини посипались численні судові позови про наклепи та розповсюдження недостовірної інформації.

Семеніхін піарить ОПЗЖшника Пилипейка в зазеті "Не Мовчи"
Семеніхін піарить ОПЗЖшника Пилипейка в зазеті “Не Мовчи”

Але і тут Артем не погребував вкотре “кинути” своїх, заявивши в офіційних відео про те, що не має жодного відношення до друку газети. Зрозуміло, грошей на адвоката колишній дружині за власноручну підставу альфонс не дав, хоч і добряче заробив на поточній передвиборчій кампанії, як пацюк підгодувавшись з корита шосткинського ригіонала Пилипейка.
Про достовірність інформації щодо судового позиву колишньої цивільної дружини можна дізнатися на офіційному сайті.

Зазначу, що Оксана Скрипник завагітніла, коли Артем Семеніхін проживав зі своєю співмешканкою Оленою Сердюк, а їх спільній дитині (ім’я якої він теж свого часу використав, аби уникнути тюремного строку, але про це трохи згодом) було кілька рочків. Тоді аферист обіцяв Оксані кинути Олену та привів її в їх спільне орендоване гніздо, заявивши, що “це моя майбутня дружина, яка скоро буде народжувати від мене”.

Читайте також:  Меру Конотопа Семеніхіну кинули в голову яйцем. Люди вимагають його відставку (видео)
Сердюк та Семеніхін
Сердюк та Семеніхін

 

Сподіваючись на те, що Сердюк сама піде від нього. Але безпринципова, з неблагополучної родини дівчина, яка вже тоді добряче прикладалася до чарки, за що отримувала численні побої від Артема, від столичного життя відмовлятися не збиралася.

Оксана Скрипник переїхала до своїх батьків.

Артем, трохи поживши разом з нею у “сватів” , згодом повернувся в орендовану квартиру, куди незабаром привів ще одну свою пасію, буцімто у якості помічниці, Марину Божок (але це вже також інша історія).

Нагадаємо, на Артема Семеніхіна записано двоє дітей від різних жінок, проте в офіційному шлюбі шоумен жодного разу не перебував.

Цікаво, чи скоро Сердюк подасть на аліменти? Думаю, навряд чи , адже зашугана рукоприкладством Семеніхіна та маючи пристрасть до алкоголю, дівчина-горе-мати виховала в собі безпринципність та втратила всі ознаки жіночої гордості.

А от за тим, як Семеніхін буде виконувати Закон конституційний та Божий, та чи сплатить заборгованість по аліментам своїй власній доньці, будемо пристально слідкувати.