Воюючи з 2014 року на інформаційному фронті з російським агресором, Центром Миротворець” здобуто терабайти (!!!) інформації.

І в першу чергу, щодо листування пропагандистів кремля не тільки зі своїми контактами в Україні, а ще й між собою щодо цих контактів.

В цих листуваннях є й Ірина Верещук.
Після вчорашнього зашквару Верещук ми зазирнули у сховище “Миротворця” щоб зрозуміти – звідки ж ноги ростуть? Виявилося, що нічого дивного в її поведінці немає.

Відомі багатьом російські пропагандисти Хісамов і Лейбін ще у 2014 році взяли її на гачок. Судячи з їх листування, там “любов” аж до цілування в десна.

Ця любов вибухнула після заяви Верещук що вона відділяється з містом, де була мером, від України, і самостійно прямує до Європи.

Російські пропагандисти миттєво відреагували і почалося їх велике “кохання”. А що ви хотіли? Росія завжди ставку робила на дурнів, на яких можна впливати.

Чи розуміє Верещук це – не знаємо.
За нашими даними, Ірина досі підтримує з ними контакти через месенджери і Інтернеті.
До 2019 року, так точно.
Хто не вірить, може сам в цьому впевнитися, подивившись, коли і що вона лайкала у фізбуці в цих пропагандистів.

Чому не пишемо і публікуємо про це?
А сенс відволікатися на другорядні об’єкти?

Наше першочергове завдання – бойовики, найманці, військові злочинці, зрадники, пропагандисти, а не заражені “ватною палочкою” недалекоглядні і безграмотні співвітчизники, які завдяки мудрому народу, випадково потрапили у Верховну Раду.