Коли температура на вулиці починає підвищуватися, поспіх може стати незручним. Пірнання в басейн або сидіння в тіні може допомогти вам уникнути спеки на вулиці, але, ймовірно, вам також знадобиться система кондиціонування повітря в приміщенні, якщо ви хочете уникнути потовиділення в жарку погоду.

Щоб купити кондиціонер треба знати, що існує кілька типів кондиціонерів, зокрема автономні системи, як-от портативні кондиціонери або випарні кондиціонери, і спліт-системи, як-от центральні кондиціонери та безканальні міні-спліт-кондиціонери, які мають компоненти всередині та зовні додому.

Перш ніж вибрати кондиціонер для свого дому, дізнайтеся більше про різні типи, щоб знайти блок або комплексну систему кондиціонування повітря, яка найкраще відповідає вашим потребам і бюджету. У цьому посібнику наведено детальний огляд найпоширеніших типів кондиціонерів, включаючи вартість, встановлення та міркування про ефективність. Виликий вибір кондиціонерів можна знайти за посиланням https://air-conditioner.ua/uk/

.

Безканальний міні-спліт – популярний тип кондиціонера

Якщо вам потрібна краща ефективність, або ви хочете позбутися великої кількості повітроводів, або ви просто хочете, щоб частина вашого будинку охолоджувалася, тоді вибір безканальних міні-спліт-кондиціонерів стане чудовим вибором. Безканальні системи є чудовим вибором для сучасних будинків.

Такий тип кондиціонера є комбінацією зовнішнього блоку, що складається з компресора та конденсатора, який постачається разом з одним або декількома внутрішніми блоками. Ці внутрішні блоки монтуються на стіні та оснащені повітродувками. Внутрішній і зовнішній блоки з’єднані через трубки, і холодоагент циркулює через них залежно від типу використання.

Оскільки ці внутрішні блоки невеликі та компактні, у кожній кімнаті зазвичай встановлюють свій блок, який можна використовувати для обігріву чи охолодження. Такі типи кондиціонерів вважаються набагато ефективнішими у споживанні енергії порівняно з деякими іншими доступними варіантами, але також можуть бути важкими для кишені, якщо ви плануєте встановити по одному в кожній кімнаті, щоб охопити весь будинок.

Читайте також:  Команда Притули - люди Тігіпка, Коломойського, "Слуги", корупціонери

Міні-спліт без каналів постачається з пультом дистанційного керування, але в поєднанні з розумним контролером змінного струму ви можете керувати ними за допомогою телефону з будь-якого місця!

Переваги безканальних міні-спліт:

  • Його можна легко встановити в будь-якому місці без клопоту та повітропроводів.
  • Він може регулювати температуру в кожній кімнаті окремо.

Недоліки безканальних міні-сплітів:

  • Одного безканального міні-спліт-блока недостатньо для охолодження великих будинків.
  • Оскільки внутрішній блок безканального міні-спліта встановлено на стіні, його буде видно неозброєним оком.