Сьогодні, 17 вересня 2020 року, постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування під тиском депутата Київської міської ради Володимира Назаренка, який погрожував заблокувати роботу, була вимушена ухвалити рішення про дострокове розірвання Договору оренди земельної ділянки по вул. Олени Теліги, 25, не маючи жодних для цього підстав, а також всупереч висновкам Управління правового забезпечення діяльності Київської міськради.

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» обурена поведінкою депутата Київської міської ради Володимира Назаренка, яку не можна назвати адекватною й такою, що відповідає статусу обранця громади. Так, 17 вересня 2020 року, вкотре грубо порушуючи порядок, він блокував роботу постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, вимагаючи від депутатів незаконно ухвалити рішення про дострокове розірвання Договору оренди земельної ділянки по вул. Олени Теліги, 25.

«Це вже не перша спроба зі сторони пана Назаренка перешкодити процесу законного будівництва будинку по вул. Олени Теліги, 25. У квітні поточного року, під час суворого карантину, група молодих людей в масках, яку він очолив, намагалась блокувати в’їзд техніки на будівельний майданчик, щоб перешкодити будівництву. Зауважу, що пильна увага до нашого об’єкта зі сторони Назаренка особливо активізується в передвиборчі періоди або в періоди кризи. Сьогоднішня подія, тільки за останні два тижні, є вже третьою спробою депутата самочинно протиснути незаконне рішення, за яким, імовірно, приховані суто особисті інтереси. Іншого пояснення нестримного бажання припинити реновацію чужого довгобуду немає. Тим більше, що й жодних законних підстав для розірвання Договору не існує», –  коментує ситуацію директор з комерційних питань ІБК ОБРІЙ Олеся Перчак.

Варто зазначити, що влітку поточного року депутати беручі до уваги, м’яко кажучи, нестандартну, на жаль, типову для Назаренка поведінку, на одному із засідань Комісії прийняли рішення створити робочу групу з питання правомірності Договору оренди відповідної ділянки, яку й очолив сам Назаренко. Не знайшовши жодних аргументів на користь одноосібної власної вимоги, депутат приймає рішення йти у наступ. І 8 вересня 2020 року на черговому засіданні Комісії він грубо порушуючи порядок, висуває ультиматум депутатам – терміново проголосувати за рішення про дострокове розірвання Договору оренди ділянки, і погрожує серйозними наслідками у разі невиконання. Опинившись під тиском, обранці громади вимушені були піти на поступки. Проте висновком Управління правового забезпечення діяльності Київміськради була підтверджена неправомірність ухваленого рішення Комісії.

Читайте також:  Володимир Назаренко - здирництво та насилля

«…наданий на опрацювання проєкт рішення не містить документально підтверджених обставин, які б свідчили про нецільове використання земельної ділянки, систематичну несплату орендної плати тощо. Враховуючи вищезазначені обставини, управління повертає проєкт рішення без погодження», – йдеться в документі.

Такий висновок Управління ще більше розпалює нестримне бажання Назаренка у будь-який спосіб домогтися свого. Тож 15 вересня 2020 року він знову йде в атаку та своїми неприпустимими діями: погрозами та залякуваннями, депутат зриває чергове засідання Комісії. Самоправство й неподобство з боку Назаренка депутатам довелось відчути й на сьогоднішньому засіданні комісії, що змусило їх вкотре піти на поступки аби тільки припинити беззаконня.  Тим більше, що дане рішення не є доленосним у цьому питанні. Без відповідного висновку Управління правового забезпечення діяльності Київміськради та рішення сесії Київської міської ради воно не є остаточним.

Зі свого боку, Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» повідомляє, що триматиме питання на контролі та не допустить свавілля. А відповідні дії Назаренка ми трактуємо саме так.

«Наша принципова позиція – будувати з дотриманням усіх нормативів і тільки при наявності повного пакета дозвільної документації – надає нам беззаперечну перевагу у подібних випадках. Наразі вкотре нагадаю, що 16 липня 2018 року ІБК ОБРІЙ уклала договір оренди земельної ділянки з Київською міськрадою для завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку за адресою: вул. Олени Теліги, 25 і тільки 22 березня 2019 року, після отримання всіх вихідних даних, розробки проєктної документації, узгодження генерального плану, позитивного висновку комплексної експертизи, отримання дозволу на виконання будівельних робіт, розпочала роботи на будівельному майданчику», – підкреслила представник компанії.

Станом на 17.09.2020 року завершено будівництво 19 поверху ЖК UNO City House та влаштовуються вертикально-горизонтальні елементи 20-го. На 15 поверсі тривають роботи по муруванню зовнішніх стін та внутрішніх перегородок, а монтаж металопластикових віконних конструкцій виконується на 7-мому. Завершені роботи з влаштування сантехнічних стояків (водопровід, каналізація, опалення) по 11 поверх включно.

Читайте також:  Узаконений рекет депутата Київради Володимира Назаренка

Забезпечуючи стабільну якість і заявлені терміни реалізації проєктів ІБК ОБРІЙ заслужив у клієнтів репутацію надійного забудовника, що дає можливість успішно реалізувати проєкт. З листопада 2019 року в житловий комплекс проінвестували 177 інвесторів. Тож дії пана Назаренка розцінюємо, як диверсію проти даного проєкта та компанії, в цілому. Тому вимушені звертатися до правоохоронних органів, які покликані поставити крапку у свавіллі, що генерує депутат“, – резюмує Олеся Перчак.

Джерело