Для українських спецпризначенців розробили унікальні прилади – «сови мольфара» Для Сил спеціальних операцій (ССО) волонтери сконструювали новітні прилади денного і нічного бачення, які символічно назвали «совами мольфара». Ними можна обладнати всі види легкої стрілецької зброї і вберегти життя сотням бійців.

Унікальні прилади бачення для бійців, озброєних стрілецькою зброєю, розробили і вже встигли протестувати в Україні. Ідея належить волонтерській групі «Molfar project», яка назвала свою розробку «совами мольфара» в честь птаха, який однаково добре бачить в будь-яку пору доби і символізує мудрість у всіх народів. 

Прилади призначені для бійців ССО України. «Комплекс складається з ексклюзивних чотирьох оптичних, зі змінною кратністю, коліматорних прицілів, які повноцінно працюють в двох режимах – день/ніч.

До кожного прицілу додаються відео окуляри, що дозволяють вести прицільну стрільбу із-за укриття, не піддаючи стрільця ризику», – повідомили волонтери. Приладами може бути обладнана будь-яка легка стрілецька зброя.

До них включені планки Пікатіні. Кріпляться «сови» за допомогою авіаційного дюраля, яким оснащений його корпус. Інші технічні характеристики розробки на розкриваються – «в цілях технічної безпеки», зазначили в «Molfar project».

Нагадаємо, українські волонтери з групи Molfar project забезпечили сили АТО на передовій на Донбас і новими штурмовими авто в рамках реалізації проекту «Скажені мольфари». Відтепер українські бійці на передовій у зоні АТО зможуть користуватися під час ведення бойових дій сучасними авто, призначеними для штурму.

Molfarproject завіз їм автівки, оснащені модулями зброї. «Під егідою Molfar project реалізовано проект «Скажені мольфари». Рейдові штурмові машини Mitsubishi Pajero вже доставлені на фронт. Модифіковані під легку протиосколочну броню, з турелями під курсовий кулемет та кулемет ДШК», – йдеться в повідомленні волонтерської групи.

01dc41a21f1119a4145b9abdb21307071479873782

Читайте також:  Змова про заколот, отруєння, злами, саботаж: що таке військова частина 29155 ГРУ?

Читайте також: