Що станеться, якщо пригостити локшиною Wok бабусю? З високою вірогідністю у старшого покоління може виникнути сумніви відносно прозорої локшини. Але насправді прозора локшина фунчоза це суцільна користь та смакота. Для того, щоб розкрити всі переваги цієї страви, її варто правильно приготувати, а це можуть зробити спеціалісти Yoki. Це місце, де можна замовити найкращі wok в Чернівцях.

З чого саме роблять прозору фунчозу?

Помилково можуть думати, що ця смачна локшина зроблена з рису. Проте ні, такі тоненькі павутинки робляться завдяки крохмалю бобів мунг, картоплі та кукурудзи. Завдяки цьому локшина стає схожою на нитки, наче зроблені зі скла.

Для створення локшини з бобів для початку добувають крохмаль. Після чого він очищується від зайвих домішок і потім додається вода. Після чого розкачують тісто, яке стає еластичним та щільним. А вже в процесі варіння з’являється та характерна прозорість.

Яку користь приносить локшина фунчоза?

Ця локшина використовується для дієти всесвітньо відомих кінозірок. Якщо ви забажаєте знайти в інтернеті інформацію про користь цього продукту, то можете наштовхнутись на величезну кількість джерел. Які корисні мінерали та вітаміни містяться в цій відомій локшині?

  • Вітаміни, які відносяться до групи Е – важливі для омолодження та оздоровлення організму.
  • Селен – приймає участь в створенні нових гормонів для щитоподібної залози, допомагає боротись з вірусами.
  • Харчові волокна – дуже ефективні для протидії проблемам зі шлунком.
  • Вітаміни В – це чудова допомога в боротьбі зі стресом.

Це далеко неповний перелік всієї користі, які можна отримати від фунчози. Покращується синтез клітин в крові, виробіток гормонів та нормалізується холестерин.

Важливою перевагою цієї локшини є те, що вона гіпоалергенна. І тому підходить всім. Додатково в складі відсутній глютен.

Читайте також:  НА ЧМ-2018 В СТРАНЕ РОССИЙСКОГО АГРЕССОРА ПОБЕДИЛА УКРАИНА.

Ну а чому її найчастіше обирають для дієти? Тому що цей продукт є низькокалорійним. Якщо регулярно вживати фунчозу, то ви отримаєте гарне волосся і не будете боятись вірусів. Це суттєве покращення для вашого здоров’я.

Для приготування цих прозорих ниточок, їх потрібно варити дві хвилинки в окропі. Якщо їх запарити, то в такому разі приготування займе сім хвилин.

Коли забажаєте посмакувати корисною та смачною локшиною, то замовляйте її на Yoki. Швидке обсмаження готової страви дозволить розкрити її неповторний смак, а також збереже для вас усі корисні властивості.

Локшина ця чудово комбінується з грибами, морквою, кунжутом, солодким перцем та тайським соусом. А цибуля зайвою в страві точно не буде.