Віктор Муженко начальник Генерального штабу– Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України

8 вересня начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко привітав українських танкістів з професійним святом та нагадав росіянам як в битві під Оршею розгромили московське військо:

“Професійне свято українських танкістів має своє величне національно-історичне підґрунтя.

Про це сьогодні, 8 вересня, наголосив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко під час нагородження переможців змагань на кращий танковий взвод Збройних Сил України.

– На вашому беретному знаку зображена лицарська латна рукавиця, що тримає пернач. Цьому символу вже 500 років. Саме 8-го вересня 1514 року війська під командуванням Великого гетьмана литовського – українського князя Костянтина Острозького вщент розгромили московське військо в битві під Оршею. Це одна з найганебніших поразок в російській воєнній історії, – зазначив генерал армії України Віктор Муженко, демонструючи танкістам автентичні обладунки лицаря війська князя Костянтина Острозького.

Він нагадав, що перемога в битві під Оршею була досягнута завдяки волинській важкій кінноті, яка потужним таранним ударом розгромила бойові порядки ворога:
– Саме цю перемогу і символізує ваш беретний знак, а танкові підрозділи наших Збройних Сил є нащадками українського лицарства доби Середньовіччя.

Головнокомандувач Збройних Сил України привітав воїнів-танкістів із професійним святом та зауважив, що Українські танкісти повинні завжди досягати цілей, які здаються неможливими в хаосі невідомої бойової обстановки.

– Будьте так само впевненими в своїй перемозі як воїни князя Костянтина Острозького, що перемагали ворогів потужністю удару, швидкістю та енергійністю в битві. Тому, ні на хвилину не забувайте, що ви – танкісти, є нащадками українських воїнів, які сотні років боролися за волю і незалежне буття Українського народу! Бажаю вам військової вдачі, прагнення перемоги і непохитної віри у світле майбутнє українського народу! Слава танковим військам! Слава Збройним Силам! Слава Україні!”

Читайте також:  Новые украинские пули способны уничтожать российские бронеавтомобили «Тигр»

Віктор Муженко: “Зі святом вас, танкісти!  Ви є справжніми нащадками звитяжних українських лицарів!”

 

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко

начальник-Генерального-штабу–-Головнокомандувач-Збройних-Сил-України-генерал-армії-України-Віктор-Муженко.

розгромили московське військо в битві під Оршею

свято українських танкістів

свято українських танкістів

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine