Ізраїль зацікавлений у виведенні на орбіту та спільному використанні українського космічного апарату «Либідь»

Час читання:48 Секунд

20 лютого 2018 року в приміщенні ДКА відбулася зустріч з представниками ізраїльської компанії – оператора супутників зв’язку Spacecom.

у делегацію, до складу якої, крім ДКА, увійшли представники ДП «Укркосмос», очолював Голова ДКА Павло Дегтяренко. На чолі ізраїльської делегації був Президент та виконавчий директор Spacecom Девід Поллак.

Сторони відзначили позитивний досвід співпраці Spacecom та ДП «Укркосмос» стосовно оренди ресурсу космічного апарату AMOS-7 та в рамках реалізації проекту «Країна ТБ».

Крім того, було обговорено стан виконання проекту щодо створення Національної системи супутникового зв’язку України. Зокрема, представники ізраїльської сторони висловили зацікавленість компанії в успішному виведенні на орбіту космічного апарату «Либідь» та введенні його в експлуатацію з метою подальшого його спільного використання.

«Країна ТБ» – це супутникова технологічна телемережа для обміну контентом між регіональними телеканалами. Технічну підтримку роботи мережі забезпечує «Укркосмос», надавши для цього ресурс свого супутникового телепорту. мережа «Країна ТБ» розглядається як основа для створення супутникової платформи регіонального телебачення.

«Либідь» — перший український геостаціонарний телекомунікаційний супутник. Призначений для формування Національної системи супутникового зв’язку України.

0 0

Про автора

admin

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleppy
Sleppy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Читайте також:  Докучаевск. Фейковый переворот под названием "референдум"
Social profiles