Чи багато ви насправді знаєте про тютюн для кальяну, крім того, що це одне з найбільш унікальних видів дозвілля на планеті? Ну, нічого страшного! Тому що ми тут, щоб розповісти вам усе про те, що це таке, звідки, як виготовляється та чим ця форма тютюну відрізняється від інших видів.

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Давайте стрибнемо до нього! Загальна назва тютюну для кальяну на Близькому Сході — Ma’assel, що означає «з медом». Історія про походження тютюну для кальяну полягає в тому, що вперше його виявили, коли корабель, який перевозив тютюн і мед, зіткнувся з бурхливим морем на шляху з Англії до Індії ще в 16 столітті. Банки з медом розбилися і змішалися з тютюном. Тютюн був знищений, і купцю потрібно було знайти спосіб його використання та продажу. Рішення? Звичайно, кальян. Важко сказати, чи ця історія повністю правдива, але ми знаємо, що тютюн для кальяну походить з Індії та поширився в перську, турецьку та близькосхідну культури, де він популярний і сьогодні. Якщо ви є поціновувачем кальяну, ми радимо доставка кальяну Івано-Франківськ.

Однак ця історія чудово ілюструє, чим кальянний тютюн відрізняється від інших видів тютюну. Він дуже вологий, і його можна палити лише за допомогою трубки для кальяну, або її зазвичай називають трубкою для кальяну. Фактично, лише приблизно 15% вмісту – це тютюн. Інші компоненти, які входять до складу тютюну для кальяну, це патока (необов’язково мед), гліцерин і ароматизатор. На ці вторинні компоненти припадає переважна більшість його ваги.

Ще одна відмінність у порівнянні з іншими методами куріння полягає в тому, що мета полягає не в спалюванні тютюну, а в тому, щоб запекти його при належній температурі. Приготування кальяну займає близько 20 хвилин і багато хто вважає цей процес ритуалом. Зібравши свій кальян (в середньому вони мають висоту близько 3 футів), ви додаєте тютюн у спеціальну глиняну чашу, яка ставиться на самий верх кальяну. Традиційно глиняну миску потім накривають фольгою, а зверху додають вугілля. При правильному нагріванні він вивільняє всі ароматизатори та гліцерин, що, у свою чергу, забезпечує приємне копчення. У певному сенсі тютюн діє лише як носій аромату. Якщо ви перегріли тютюн і він почав горіти, ваш сеанс кальяну вважається завершеним.

Читайте також:  Светлана Федорова - как хайповая "напёрсточница" и "потомственный экстрасенс" стала главврачом

Досить складна річ, правда? Це також допомагає пояснити, чому ви не можете успішно палити тютюн для кальяну в будь-якому іншому пристрої, такому як вейп-ручки, скляні трубки, рулонний папір – і його не можна жувати!

З ЧОГО ВИГОТОВЛЯЮТЬ ТЮТЮН ДЛЯ КАЛЬЯНУ?

Інгредієнт: Тютюн

Тютюн, який найчастіше використовують для приготування кальяну, — світлий лист Вірджинії, також відомий як тютюн Bright Leaf. Іноді цей лист купажують і з іншими східними (турецькими) сортами тютюну. Як правило, біле листя Вірджинії сушать у приміщенні з опаленням. Саме цей процес витримки надає білому листю Вірджинії яскравий жовто-помаранчевий колір і солодкий смак.

Листя тютюну повітряної сушки також використовуються, але зазвичай цей метод призначений для тютюну для кальяну з темним листям, який містить більший вміст нікотину. Висушування на повітрі зазвичай відбувається у відкритому сараї, де листя висихають протягом кількох тижнів. Цей метод також створює сильніший смак тютюну, ніж у тютюну димової сушки.

Інгредієнт: Меляса

Меляса використовується як підсолоджувач і виготовляється з цукрової тростини. Існують інші замінники, такі як мед і кукурудзяний сироп, однак патока є найпоширенішим вибором серед сучасних брендів.

Інгредієнт: гліцерин

Іншим компонентом, який використовується, є гліцерин. Це чудовий носій ароматизаторів і допомагає зберегти вологість листя. Гліцерин також створює більшу частину хмари, яку ви бачите під час видихання кальяну.

Інгредієнт: Ароматизатор

Останнім інгредієнтом є ароматизатор, який додається до кальянного тютюну. На відміну від деяких інших видів тютюну, таких як сигари та сигарети, однією з головних характеристик кальяну є смак. Традиційно кальянний тютюн ароматизували сухофруктами. Одними з найпоширеніших ароматизаторів були лимон, яблуко, виноград і навіть м’ята. Сьогодні екстракти харчових ароматизаторів використовуються в тютюні для кальяну, і доступні сотні ароматів.

ЧОМУ ЛЮДИ КУРИТЬ КАЛЬЯН?

Читайте також:  У Рівному побудують турбокільце (ВІДЕО) -

Загальне помилкове уявлення про куріння кальяну полягає в тому, що це викликає кайф. Тютюн для кальяну не викликає кайфу, але містить нікотин. Світлий листовий тютюн, як і Fumari, має 0,05% вмісту нікотину і не відомий тим, що викликає нікотиновий кайф. В основному його коптять, щоб насолодитися смаком і розслабитися.

Кальян – це унікальне соціальне заняття, яке часто можна побачити на святкових заходах та особливих випадках, де члени сім’ї та друзі курять кальян, щоб поспілкуватися та відпочити. У різних культурах пропонування трубки для кальяну гостю вважається доброю гостинністю та знаком поваги, подібно до того, як це було 100 років тому королями та шейхами Близького Сходу.

Це приблизно підсумовує це. Тютюн для кальяну — це чудова розвага для дорослих, якою можна насолоджуватися разом з друзями та родиною, і ми сподіваємося, що за допомогою цього блогу ми надали вам достатньо знань, щоб похвалитися ними перед друзями під час наступної кальянної зустрічі. Дякуємо всім за те, що глибше занурилися та дізналися більше про кальянний тютюн!