Час читання: 1 хвилина

У неділю кораблі Берегової охорони  ФСБ Росії здійснили акт агресії проти українських військових кораблів у нейтральних водах Чорного моря.

У опублікованому Генеральним штабом ЗС України радіоперехоплені згадується дехто з прізвищем Мєдвєдєв як людина, що контролювала та віддавала накази про потоплення чи пошкодження українських військових кораблів:

– надо их е***ть б***ь н***й, надо их зае****ь б***ь н***ь. Медведев там уже в такой панике орёт. Такое ощущение, что там президент н***й контролирует всю эту х***ю

Це – керівник департаменту берегової охорони Прикордонної служби ФСБ Росії віце-адмірал Мєдвєдєв Геннадій Миколайович

Керівник департаменту берегової охорони Прикордонної служби ФСБ Росії віце-адмірал Мєдвєдєв Геннадій Миколайович

Народився 14 вересня 1959 року. Після окупації Криму був призначений начальником прикордонного управління ФСБ Росії у Криму. Згодом пішов на підвищення.

Саме він віддавав наказ тарану та штурму українських кораблів, що йшли до Азовського моря та керував процесом здійснення агресії.

Проте російські військові моряки у переговорах зробили припущення, що безпосереднє командуванням та вказівками займався президент Росії Володимир Путін.

Повне радіоперехоплення (вказаний вище фрагмент на 1:58):

Що до інших відповідальних осіб, то командування патрульним сторожовим кораблем “Изумруд” здійснював капітан 3-го рангу Андрєй Шипіцин.

Він народився 25 грудня 1969 року

Скріншот з одного з відеосюжетів з ним:

Андрєй Шипіцин

Саме цей російський офіцер під час здійснення навалу іншого корабля ПСКР “Дон” на український рейдовий тральщик “Яни Капу” не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з іншим російським кораблем.

Наслідки зіткнення корабля “Изумруд” з ПСКР “Дон”:

Наслідки зіткнення ПСКР “Изумруд” з ПСКР “Дон”
Наслідки зіткнення ПСКР “Изумруд” з ПСКР “Дон”

Джерело