Через місяць відкриється Центр підготовки фахівців для Сил спеціальних операцій (ССпО).

— Одне з ключових завдань, які стоять перед нами 2016 року, — це створення навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій. На даний час він сформований, призначено керівний склад, здійснюється підготовка інструкторів. За безпосередньої уваги Міністра оборони та начальника Генерального штабу здійснюється формування інфраструктури та матеріально-технічної бази. Складено відповідний план, який розділено на 4 етапи, — розповів під час брифінгу командувач Сил спеціальних операцій Збройних Сил України генерал-майор Ігор Луньов.

За його словами, на відновлення інфраструктури військового містечка, де розташований центр, виділено 35,5 млн гривень. Ці кошти спрямовано на ремонт будівель (казармені приміщення, їдальня, навчальні корпуси тощо). Окрім того, ще 11 мільйонів гривень виділено на удосконалення навчально-матеріальної бази центру, а саме — закупівлю навчально-тренувальних комплексів, спортивного інвентаря, полігонного мішеневого обладнання.

Новостворений Центр підготовки майбутніх фахівців Сил спеціальних операцій прийме перших курсантів уже 15 листопада цього року.

Генерал-майор Ігор Луньов також зазначив, що військовим частинам спеціального призначення додатково було виділено 2,4 млн гривень для придбання спеціального спорядження. При цьому командирам цих частин уперше надано право самостійно приймати рішення стосовно того, що і в який кількості закуповувати.

na.mil.gov.ua