Всі знають, що санкції якимось дивом оминули мільярдера-конвертора зі Львівщини Костюка Василя Васильовича. Сьогодні хочемо згадати про Любомира Івановича Тхіра – людину, яка є кінцевим виконавцем і контролером всіх поточних питань свого славнозвісного кума Костюка Василя Васильовича, особливо по ДПС та ДМС у Львівській області і не тільки. Щоправда спершу треба згадати, хто такой сам Костюк Василь Васильович.

Найбільший на всій Західній Україні конвертор і “Мийник” Костюк Василь Васильович — друг дитинства Сергія Верланова і його безпосередній спонсор виявився фігурантом кількох справ.

Нещодавно стало відомо, що Василя Васильовича Костюка підозрюють у відмиванні 7 мільярдів гривень. 7 жовтня поточного року почалося офіційне розслідування з цього приводу.

Давайте розберемося, що світить Костюку Василю Васильовичу і його подільникам… Колишній глава податкової служби Сергій Верланов покинув Україну до пред’явлення повідомлення в корупції. Про це повідомляє прес-служба офісу генпрокурора.

Як пов’язані Костюк Василь Васильович та Тхір Любомир Іванович?

Ще 13 жовтня Верланову хотіли вручити підозру і викликали на допит, але він не з’явився в прокуратуру. А ввечері стало відомо, що він покинув Україну. Його місцезнаходження поки невідомо. В офісі генпрокурора будуть вживати заходів розшуку і повідомлення йому про необхідність прибути за викликом і отримати письмову підозру. Можливо, його подаватимуть у міжнародний розшук, якщо буде така необхідність. Якщо його провину доведуть, йому загрожує від 3 до 6 років. Відзначимо, що подільник Верланова і його гаманець Костюк ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ все ще знаходиться на території України і сподівається на допомогу Гройсмана.

Верланова підозрюють у зловживанні владою та службовим становищем (ч.2 ст. 364 КК). Вважає, що він незаконно скасував податкове повідомлення-рішення на суму 2 млрд 246 млн грн. Цим документом офісом великих платників податків ДПС була донарахована рентна плата за користування надрами металургійному комбінату «АрселорМіттал» Кривий Ріг.


Костюк Василь Васильович

Як повідомляють джерела, Верланов намагався позбутися підозри через конвертатора Василя Костюка («Львівський»), виходив на лобістів і в СБУ, і в офісі Генпрокурора, пропонуючи закрити питання за $6 млн.грошей у нього ніхто не взяв і тепер Верланову залишається тільки «співати пісню» про політичні переслідування.

Найпопулярніші схеми роботи конвертаційних центрів Костюка-Верланова-це:

– Створення фіктивного ПДВ за рахунок безтоварних (фіктивних) операцій, тобто використовуються фірми-прокладки, які створюють штучний паперовий товарообіг без реальної купівлі-продажу продукції;

– Навмисне зниження ціни на продукцію з метою ухилення від сплати податків;

– Створення підприємств, які використовуються для акумулювання безготівкових коштів та подальшого переведення їх у готівку; та інші.

– Особи, що забезпечують стабільну роботу “конвертів” -це: заступник директора Департаменту ДПС Дмитро Мішалов, помічник екс-міністра фінансів Оксани Маркарової Олександр Кондра, радник Голови ДПС Юрій Криган.

— За Київську область відповідальний В.О. начальника Головного управління ДПС у Київській області — Орест Вітик; за Київ — в. о. начальника Головного управління ДПС у м. Києві — Нонна Багмет; за Львівську область — начальник ДПС Львівщини — Василь Крисяк; за Одеську область — заступник керівника ДПС Одеської обл. – Єгор Федонюк.

– Ще раз підкреслюємо, – це лише «крапля в океані», хоча і за цю «росинку» їм, фактично, потрібно плотненько присісти в «комфортабельному номері» однієї з українських колоній.

Костюк Василь Васильович та його неймовірні афери

– Є якесь товариство з обмеженою відповідальністю «ЦЕНТР КОРПОРЕЙТ» (Код ЄДРПОУ 42393784), зареєстроване воно за адресою: Київська обл., місто Бровари, вул. Київська, будинок 95 і за КВЕД 46.21 — займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

Читайте також:  Семен Кривонос - руководитель госинспекции архитектуры и градостроительства - коррупционные схемы агронома

– Директором і кінцевим бенефіціаром якого є ПЕЛИПЕЦЬ Дмитро Володимирович, підставна особа Костюка. До речі « ” під ” Пилипцем числиться ще 6 фірм-прокладок, через які можна відстежити ланцюжок більшості підставних «качок» парочки Верланов-Костюк, через які і з’явилася можливість прорахувати «мінімум» їх прибутку з усіх незаконно відмитих коштів.

– Наприклад, ТОВ “Енола Компані” (Код ЄДРПОУ 40556849), директор Сатвалдієв Акрамжон, а до 25.03.2019 року саме Пилипець значився там керівником. Тепер же сам Сатвалдієв Акрамжон контролює ще 25 таких прокладок, наприклад одна з них ТОВ «МГА груп» (Код ЄДРПОУ 41787782), яка до цього (18.03.2020 року) була під керуванням якогось Батижевського Дмитра Геннадійовича, а від останнього — ще кілька. Система проста: Перший, про кого ми говорили-Пилипець . Він пов’язаний з сімома фірмами-прокладками, в яких підставні особи знову ж пов’язані з ще більш колосальною мережею фіктивних підприємств.

– Працює це так: Пилипець — 7 фірм, одна з яких (мала відношення) це ТОВ «Енола Компані» Сатвалдієва Акрамжона, під ним вже 25 фірм – прокладок, і знову ж таки — від цього до наступного йде масштабне розширення. А тепер: від його 7-ми фірм, в середньому, пішло Розширення ще по 10 — це вже 70 таких прокладок, які в подальшому, знову-розмножуються.

– Все що робить дует-Костюк-Верланов – так це час від часу, цих фіктивних директорів міняє місцями, додаючи нових. Роблять вони це з метою мінімізувати інтерес до цих підставних фірм. Масштаби цієї “бізнес-сітки” колосальні, а головне, в кінцевому підсумку,вони призводять до самого Костюка Василя.

Раніше екс-глава ДФС Сергій Верланов намагався всіляко зам’яти кримінальну справу свого друга Костюка Василя Васильовича, пов’язане з рекордним обналом в нашій країні.

В рамках розслідування схеми “Мотолайк” і “Любе Авто” обшуки проходять не тільки в офісах цих компаній, а й у основних бенефіціарів схеми з накопичення 50 млн грн. схемного ПДВ, йдеться в матеріалі журналіста Євгена Плінського.

Є постанова слідчого судді Печерського суду Києва про проведення обшуків у Василя Костюка.

Костюк Василь, суд

силовики захочуть прикрити схеми, то найближчим часом відбудеться кілька подій:

1. Допити власників авто, куплених через “Любе Авто”. Вони запросто розкажуть, кому і як передавали готівку за авто з США, і які документи їм підсовували на підпис.

2. Зняття даних камер на посту “Краковець«, на яких ми побачимо, як часто» Мотолайк” перевозив в автовозах нелегальні вантажі, і як пропускали їх авто.

3. Допити водіїв автовозів, які запросто розкажуть, хто і де підкладає їм контрабанду.

4. Зняття відео з камер у головній будівлі Львівської митниці, де ми дізнаємося, скільки разів за останні місяці свояк Нефьодова Андрій Дулик ходив до В.О. начальника Сафонова, і скільки разів вже ходив до Цабака.

5. Звичайно ж встановлення щільності спілкування Дулика з Нефьодовим.

Ким насправді такий Верланов Сергій Олексійович і його екс-колега адвокат Костюк ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ, що є найкрутішим обнальником у всій Західній, а молив і всієї України? Якщо державну податкову службу очолює людина, яка домагалася визнання азартної гри в покер офіційним видом спорту і грає за одним столом з обнальниками і конвертаторами, такими як адвокат-конвертор Василь Васильович Костюк, це змушує турбуватися за долю антикорупційних реформ і стабільність фінансової системи України.

Читайте також:  Обнародованы документы, как “Метинвест” оказывает “благотворительную помошь” донецким террористам

Покер є видом азартної гри в карти, йдеться в академічному Словнику української мови. Однак в кінці 2018 покер проголосили видом спорту на державному рівні. Це сталося через місяць після вступу на посаду заступника міністра фінансів палкого прихильника покеру, колишнього адвоката Сергія Верланов.

Зараз цей засновник громадських організацій “Асоціація гравців у покер” та “Федерація покеру України«, які через суд домагалися включення» спортивного покеру” до Переліку видів спорту в Україні … очолює Державну податкову службу України. По суті, азартний гравець відповідає за поповнення всього державного бюджету України. Така карколомна кар’єра не може не викликати питань у журналіста-розслідувача.

У квітні 2019 року Сергій Верланов виграв конкурс на посаду голови Державної податкової служби України. Цікаво, що про призначення Верланів керівником ДПС стало відомо задовго до конкурсу, а умови цього конкурсу були «доопрацьовані» таким чином, щоб перемогти в ньому могла людина, яка менше року працює на державній службі. За словами економічного експерта Фонду громадської безпеки Юрія Гаврилечка, міністр фінансів Оксана Маркарова сприяла призначенню її заступника Сергія Верланова на посаду голови ДПС. Очевидно, не обійшлося і без впливу колишнього прем’єр-міністра Гройсмана… Одним словом, дочекаємося результатів розслідування у справі Костюка Василя Васильовича і втікача Сергія Верланова.

Людина, яка хизувалась в розповідях про свої досягнення в тому, що вони ставлять «своїх колег» Верланова та Нефьодова на керівні посади в органах Державної влади. Цей нелюд, який навіть не може нормально і розбірливо говорити, не кажучи вже про його цілодобовий алкогольний стан з якого рідко виходить, але не дивлячись на залежність від якої завжди страждає попадаючи в ДТП, які тільки зашкодили його здоров’ю, зміг сформувати для Василя хорошу та ефективну команду з колишніх правоохоронців.

Всі вони разом займаються шантажем вже своїх колишніх колег збираючи та фіксуючи про них інформацію, яку потім використовують в цілях вирішення своїх податкових, митних, судових та інших питань…(знімаючи їхнє особисте життя за допомогою дронів, прихованих камер в автомобілях і т.п.) та для звичайного вимагання грошей.

Схема попередньо мною наведена, підтверджує той факт, що вище зазначені особи є шахраями, які викручують людям руки ламаючи їхні кар’єри та бізнеси заради своєї вигоди та збагачення, якщо ті не йдуть на їхні умови, гарненько і впевнено піджимаючи все під себе прибравши вже давно всіх своїх конкурентів з поля бою.

Колишній працівник ДПС, який має шалені статки, які він зі своєю родиною не соромляться показувати.

Л. Тхір – пенсіонер, адвокат та власник декількох охоронних фірм має купу нерухомості записану на дружину Мар’яну – колишню працівницю ДПС (Facebook: Maryana Thir, Instagram: mariankathir), його любу тещу пані Ольгу Качинську та ще певних родичів.

Дві автівки Mercedes GLE 400 2020 р. в. з номерними знаками ВС3872КХ та Audi Q7 2017р. з номером ВС7000КВ. Ще купу грошей, які виводить в офшори.

Його родина: племінник Тхір Андрій (колишній працівник податкової) є чоловіком власниці всім відомого ПП «МОТОЛАЙК» 38696418 Оксани Тхір (яка навіть не розуміє масштаби своєї бурхливої бізнесової сторінки життя).

Племінниця дружини Любомира Тхіра – Роксолана Качинська (Facebook: Roksolana Kachynska, Instagram: roksolanakachynska) працює в Галицькій митниці заступником начальника відділу митного оформлення Малехів митного поста Львів-Північний та є колишньою дружиною племінника нещодавно померлого Василя Пісного – Миколи Пісного (звідки і пішло закріплення знайомства, а потім і кумівства між Тхіром і Костюком), але її тата Ганець Руслана Євгеновича – заступника начальника відділу митного оформлення №1 митного поста Городок, який вже давно не проживає з її матір’ю Наталею, яка є рідною сестрою Мар’яни Тхір, його феєрично витурили з митниці включивши в список одіозних митників заради помсти та показу «хто в домі господар»… хоча він досить порядна людина.

Читайте також:  Позор! Главный нотариус ПАТ ХК "Київміськбуд" Антонина Слипченко нахамила и отказалась обслуживать семью героя АТО

Тхір Ростислав Іванович – рідний брат, є першим заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, а дружина є головним інспектором на МП Галицької митниці – Тхір Наталія.

Воловецький Андрій Романович – кум і шестірка з Львівської податкової, за звісно дуже хорошу винагороду, яка дає йому змогу відлітати декілька раз на рік в екзотичні та дорожезні курорти такі як Мальдіви, Домінікани, Мексика і тому подібні за кошти платників податків зі своєю дружиною Оксаною (Facebook : Oksana Strashevska, Instagram: s_v_oksana) в компанії родини Тхір. Тхір Любомир Іванович та Оксана Тхір – це взагалі дещо…

Тхір Оксана

Дулик Андрій Богданович (ЛюбеАвто) – товариш по чарці та дівкам, колишній співробітник, дружина якого є співласницею мережі магазинів жіночої білизни «Біанка» ТОВ «БІАНКА КОМПАНІ» 22336290, (Facebook Юлія Калмикова, Instagram: @kalmykova_ys) та як yам вже відомо є рідною сестрою дружини Нефьодова.

Стець Віталій – колега по чарочці, який прикривав всі їхні питання в ДБР отримуючи за це хороші подарунки в грошовому еквіваленті і не тільки, дружина якого їздить на незадекларованому автомобілі Lexus NX 300H з номерним знаком ВС0286НХ придбаного їй ще у 2019 р., звісно Lexus на неї не зареєстрований, як і більша частина їхнього майна.

Вітик і ще багато інших, їх тут всіх не перелічити… це все величезне угруповування з фінансуванням п. Костюка людини з села Тернопільщини, яка має комплекс Наполеона. Ці всі люди були поставлені в певні часи на свої посади для примноження статків Костюка , але ніяк не для збільшення Держбюджету. У Львові заправляють сімейні клани і нічого Ви з цим не зробите, нажаль. Їхні статки купують всіх і все.

Таких паралелей з родичами та кумівством у Львові можна наводити безліч.