ПАО «АвтоКрАЗ» сегодня осваивает новые сегменты автомобильного рынка, заменяя украинскими разработками российские. Стали известны некоторые данные о малотоннажном украинском грузовике.

Сьогодні КрАЗ активно веде роботи з освоєння виробництва автомобілів малої вантажопідйомності. Як розповів в інтерв’ю кореспонденту Autocentre.ua головний конструктор ПАТ «АвтоКрАЗ» Сергій Васечек, така машина перевозитиме до 5 тонн. Автомобіль буде з маленькою недорогою кабіною з КНР, з невеликою рамою, і з 4-літровим двигуном. Це свого роду заміна російському «газону». А для армії потрібна і її повнопривідна версія – замість застарілого ГАЗ-66.


КрАЗ-5401С2 (4х2)

А тим часом на заводському полігоні ПАТ «АвтоКрАЗ» журналісти змогли оглянути і протестувати новий самоскид КрАЗ-5401С2 (4х2). Це принципово нова модель – вантажопідйомністю 10 тонн. Вона відрізняється невеликими габаритами (довжина лише 6,33 м), кабіною Hubei і сучасним двигуном Deutz (або Weichai) потужністю 335 к.с. Машина вже була представлена широкій публіці на виставці «Kyiv Build 2016» у Києві.