Валентина Магилат волонтер

Відома волонтер Магілат Валентина стала номінантом “Волонтерської премії -2017” від Євромайдан SOS

Незмінний директор благодійної організації «Надія» з 2002 року.

З часів Майдану і революції Гідності спонукала і допомагала в створені Координаційного центру по допомозі учасникам АТО в м. Кам’янці-Подільському, громадської організації «Учасників АТО» в м. Кам’янці – Подільському та Кам’янець-Подільському районі.

Є одним із засновників і заступником керівника досить активної ГО «Жіноча Сотня м.Кам’янець-Подільський» про яку знають навіть за кордоном. Жінки цієї організації вже більше трьох років в’яжуть маскувальні сітки та маскувальні костюми «кікімора» для потреб збройних сил України та добровольчих батальйонів в зоні проведення бойових дій АТО . Валентина Володимирівна вирішує питання із постачання матеріалів для виконання роботи із плетення маскувальних сіток та долучила організацію до всеукраїнського об’єднання громадських організацій, яке координується Олесею Корягіною, що займаються виготовленням маскувальних сіток .

Надає допомогу гуманітарну допомогу учасникам АТО. Це і продуктові набори, натільна білизна, засоби гігієни, лікувальні засоби та багато іншого в чому були і є потреби .

До Валентини Володимирівни постійно звертаються люди із різних питань і вона завжди допомагає в вирішенні їх нагальних потреб, де є порушені їх права. Допомагає як особистими знаннями і вмінням так і залученням фахівців.

Має стійку громадянську позицію. За багатолітню активну громадську роботу і благодійну діяльність на громадських засадах нагороджена Грамотами, Подяками та відзнаками діючих військових підрозділів та місцевої влади .

Магілат Валентина

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі “Український дім” у Києві

– Євромайдан SOS