Маріанна Федорова – номінант “Волонтерської премії – 2017” від Євромайдан SOS

Волонтерська премія Євромайдану SOS 2017
Час читання:1 Хвилин, 20 Секунд

Відома волонтер Маріанна Федорова стала номінантом “Волонтерської премії -2017” від Євромайдан SOS

“Ще тільки но почався Майдан, зрозуміла, що буде не легко… Але ми тут маємо боротися та намагатися щось змінити» – каже Маріанна. Маріанна власниця підприємства з виробництва солодощів. Коли в 2014 році розпочалась революція працівники з її підприємства збиралися групами і їхали на Майдан. Маріанна розподіляла роботу на виробництві так, щоб не було відчутно відсутності інших. Та серцем була на Майдані а потім і взагалі поїхала туди.

Коли почалася війна і з її підприємства хлопці добровільно йшли на схід, вона не тільки допомагала їм в зборі всього необхідного але й залишала за ними робочі місця і весь час допомагала фінансово кожному. Крім цього долучалася до будь яких волонтерських акцій та допомоги.
Маріанна Федорова волонтер
Отак тендітна жінка може охоплювати стільки всього при цьому бути чудовою мамою і дружиною. Надає постійну допомогу в закупці необхідного для бійців в зоні АТО. З її допомогою було закуплено немало ліків, засобів гігієни, утеплення, амуніції. Також приймає постійну участь в забезпечені подарунками і солодощами дітям в родини загиблих. Приймає постійну участь в організації та надані допомоги дітям в дитячі будинки та в родини, які перебувають в зоні АТО. Неодноразово приймала участь в пікніках для поранених солдат у військовому госпіталі. Надає постійну допомогу в закупці необхідного для бійців в зоні АТО. З її допомогою було закуплено немало ліків, засобів гігієни, утеплення, амуніції. Також приймає постійну участь в забезпечені подарунками і солодощами дітей з родини загиблих. Приймає постійну участь в організації та надані допомоги дітям в дитячих будинках.

Читайте також:  Депутат Ляшка - Лозовой, который нигде не работал, задекларировал $50 тыс., €150 тыс., ₴800 тыс., наличкой, картины, икону 16 века и т.д.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі “Український дім” у Києві

– Євромайдан SOS

0 0
Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleppy
Sleppy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Social profiles