Маркіяна Лопачака обрали секретарем Львівської міської ради -

Фото: ФБ/Маркіян Лопачак

Маркіяна Лопачака обрали секретарем ради Львівської ОТГ.

Як пише «», за таке рішення сьогодні проголосували на сесії ЛМР.

«Вітаю Маркіяна з обранням секретарем міської ради», – написав на своїй сторінці у ФБ свободівець Яромир Самагальський.

Як повідомлялося, секретарем Львівської міської ради може стати Маркіян Лопачак, кандидатуру якого запропонувала «Європейська Солідарність».

Як інформує “Твоє місто”, секретарем ради Львівської ОТГ обрали Маркіяна Лопачака, депутата Львівської міськради кількох скликань, члена фракції ВО «Свобода». За нього під час таємного голосування проголосували 41 депутат. Участь у голосуванні прийняло 58 депутатів. 5 утрималось, 12 проголосували проти.

Загалом, до нової ради обрали 64-х депутатів.

Головою лічильної комісії обрали Петра Адамика, голову фракції партії «Європейська солідарність». Секретарем лічильної комісії –  Валерія Веремчука від «Варти».

Посада секретаря міської ради належить до виконавчої гілки влади. Особа, яка її обіймає, отримує зарплату із міського бюджету. Секретаря ради обирають із депутатів місцевої ради. За відсутності міського голови секретар ради виконує його обов’язки.

Окрім обрання секретаря ради депутати також мали б розглянути питання про утворення спеціальної комісії для підготовки регламенту ради Львівської ОТГ. Та питання про затвердження структури та персонального складу постійних комісій ради Львівської ОТГ.

Нагадаємо, раніше керівник Агенції регіонального розвитку Львівської області Тарас Баранецький зазначав, що бюджет Львівської ОТГ мають затвердити до 25 грудня, тож ця дата може стати дедлайном і для створення виконкому.

Для довідки

Маркіян Лопачак – 40 років, львів’янин. Навчався у Львівському інституті фізичної культури на реабілітолога, а пізніше у Львівській державній фінансовій академії.

Депутат Львівської міськради кількох скликань від ВО «Свобода». За останньої каденції – член постійної комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва.

Читайте також:  Появилось видео подземного «городка», который построили бойцы в АТО

Був нардепом 7-го скликання від ВО «Свобода», членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

У 2014 році йшов до Верховної Ради України за списком ВО «Свобода», однак партія не змогла подолати виборчий бар’єр. У 2019 році профінансував президентську виборчу кампанію Руслана Кошулинського на 95 тис. гривень.

Розпочинав трудову кар’єру вчителем фізичного виховання у школі. Потім працював менеджером з логістики та заступником директора на приватних підприємствах. Співвласник та співзасновник ТзОВ «Екогаличпродукт», власник та голова фермерського господарства «Екогаличпродукт».

Згідно з декларацією, є власником одразу п’ятьох земельних ділянок у Підберізцях Пустомитівського району та будинку. На його дружину зареєстрована квартира у Львові та житловий будинок у Ямельниці на Сколівщині. У подружжя два авто: Volkswagen Tiguan та Toyota Land Cruiser 200.

Коментарі

Позначки: Лопачак, міська рада, секретар