Ще під час Революції Гідності в ПСП «Авангард», що знаходиться в Оратівському районі Вінницької області приїжджає Боря «Лєксус», відомий на Вінниччині представник партії Регіонів по віджимну землі.
Він пропонує власникам продати землю або «будуть проблеми». Потім він залишає візитку якогось адвоката «Партії Регіонів» .

Власники активно підтримують Євромайдан і звісно не погоджуються на пропозиції рейдерів.

Тоді рейдери починають втілювати свій план по «віджиму» ПСП «Авангард».

4 лютого 2014 року, слідчий Оратівського РВ УМВС України у Вінницькій області лейтенант міліції Ревера П.В. вилучає установчі документи ПСП «Авангард».

І вже 5 лютого підприємство було перереєстровано на Сміщука Р.О. –  племінника колишнього губернатора Вінницької області Мовчана І.М. – регіонала та прибічника Януковича, що втік з України 20 лютого 2014-року після перемоги Революції Гідності.

Іван Мовчан

6 лютого підприємство перереєстровано на Богуна В.В.

І тут вже з’являється агрофірма «Корвет», засновник Горох Анатолій Іванович

 

10 лютого 2014 року в село Осична, де знаходиться агрофірма «Авангард» приїжджають «тітушки» від “Корвета” оточують та намагаються захопити офіс «Авангарду».

Після перемоги Революції Гідності рейдери-регіонали трохи затихають.

Відбувається ряд експертиз які доводять, що підпис та печатки були підроблені, а дії рейдерів незаконні.

Доведено, що печатка була зроблена рейдерами на кольоровому лазерному принтері. Ця експертиза звісно так і не була оскаржена рейдерами.

В 2015 році судовим рішенням підприємство «Авангард» було повернуто законним власникам.

Здавалося, що рейдерські махінації «Корвету» його власника Гороха А.І., Молошного, та регіонала Мовчана зазнають поразку.

На якийсь час корупціонери та рейдери часів Януковича зачаїлися та «впали на дно». Схоже на те, що шукали вихід на «кришу» в новій владі для того, щоб повернутись до звичних для себе рейдерських схем.

І невдовзі вони знайшли цю «кришу» вже в новій владі

В червні 2016 року в село Осичну знову приїжджає з Києва у формі з шевронами якоїсь парамілітарної псевдопатріотичної громадської організації близько 40 «тітушок» та показують копію якогось рішення апеляційного суду, що підприємство знову повернулось у власність рейдерів.

Справжні власники заходять в реєстр на сайті міністерства юстиції, і дійсно підприємство «Авангард» знову перереєстровано на Богуна В.В.

Читайте також:  Краматорські гаїшники-сепаратисти добровольцям: "Ви нам тут заважаєте заробляти гроші"

Потім аферисти з «Корвету» пишуть клопотання слідчому, що також був у початковій рейдерській «схемі», Ревері П.В., щоб він направив підпис на експертизу до Києва. При цьому слідчий приховує, що вже є така саме експертиза, яка зроблена у Вінниці.

Корумпований слідчий звісно не заперечує проти проведення експертизи, навіть не поцікавившись навіщо це робиться.

І що робить експерт? Він  знищує підпис! Всі експертні дії проводяться з грубим порушенням, не запросивши навіть власника підпису Ковтун Г.І, не взявши у власника навіть зразки підпису.

Не прийнявши до уваги те, що існує два висновка експертизи, апеляційний суд в змові з рейдерами скасовує попереднє судове рішення. Навіть не звернувши до уваги, що печатка також була підроблена, тобто надрукована на кольоровому принтері.

Після цього рейдери на підставі рішення суду звертаються до державного реєстратора в селі Петрик Вінницької області, що неодноразово приймав участь в рейдерських захватах. Та незаконно реєструють підприємство «Авангард» знову на Богуна В.В.

Село Петрик знаходиться зовсім в інший частині Вінницької області. Навіщо їхати реєструвати саме туди?

Головний організатор рейдерського захвату – Молошний Костянтин Васильович – керівник агрофірми «Корвет». Відомий рейдер з м. Васильків. По нашим данним він ще з 90-х років активно займається рейдерством по всій Україні.

Під час зустрічі з власниками «Авангарду» він хизувався, що він вже віджав пів України і буде віджимати далі. З ним працює відомий шахрай Панченко Сергій Миколайович, директор та власник Фінансового Дому «Фінпром» що замішаний в величезних розкраданнях власності агрофірм  Він фінансує всі захвати не тільки на Вінничині, а і по всій Україні.

Молошний також неодноразово був замішаний в подібних рейдерських схемах з підробкою підписів. Наприклад випадок у Мізяківських Хуторах на Вінниччині

Також рейдери неодноразово хизувалися, що в «отжимах» їх кришують олігархи та екс-регіонали Геннадій Бобов та Віталій Хомутинник.

Віталій Хомутиннік
Віталій Хомутиннік

Бобов неодноразово був звинувачений в рейдерстві, вбивствах та сепаратизмі 

Теперішній буцімто «власник» «Авангарду» Скляренко проходить в кримінальній справі разом з Бобовим по вбивству лідера самооборони міста Каланчак, що не давав возити «тітушок» з Криму на «антимайдан».

Читайте також:  Віталій Сатаренко з поліцейськими полку «Київ» - почали проводити незаконні обшуки у добровольців. Відкрите кримінальне провадження.
Геннадій Бобов
Геннадій Бобов

Що відбувається зараз.

Після того, як була «віджата» агрофірма «Авангард», власники та пайовики створили агрофірму «Альянс».

Регулярно, особливо під час посівної в Осичну приїжджає безліч різноманітних бандформувань для перешкоджання діяльності агрофірми, постійного психологічного та фізичного тиску.

Представники агрофірми «Корвет» неодноразово здійснюють провокації та перешкоджають посівній «Альянсу»

Місцеві пайовики звертались в поліцію, прокуратуру навіть в СБУ. Виходили на акції мирного протесту вимагаючи розслідування діяльності зловмисників.

Наразі Молошному починає допомагати начальник поліції Вінницької області Педос Юрій Володимирович. Всі заяви та звернення про злочинну діяльність рейдерів ігноруються. А натомість на «Альянс» відбувається тиск з боку поліції.

полковник поліції Педос Юрій Володимирович
полковник поліції
Педос Юрій Володимирович

На відео Вінницький батальйон особливого призначенння охороняє рейдерів


Підчас посівної в Осичну приїзжає начальник поліції Оратівського району Сомик Олександр Григорович з батальйоном спецпризначення з Вінниці. Вони вилучають  техніку на штрафмайданчик і запускають на поля техніку агрофірми «Корвет».

Начальник Оратівського ВП Гайсинського ВП ГУНП у Вінницькій області полковник поліції Сомик Олександр Григорович
Начальник Оратівського ВП Гайсинського ВП ГУНП у Вінницькій області полковник поліції
Сомик Олександр Григорович

На відео поліція вилучає техніку законних власників “Авангарду”

Поліція відкриває кримінальні справи на власників та працівників «Альянсу» за надуманими звинуваченнями. Разом з представниками «Корвету» вони наразі роблять в господарстві, що хочуть.

Також рейдери підключили відомого хабарника та за сумісництвом радника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Михайла Апостола, що засвітився в отриманні $1,142 млн. від «регіоналів»

Його привозить в Осичну один з власників «Корвета» Горох А.І., на власному авто.

Радник Авакова Михайло Апостол
Радник Авакова Михайло Апостол

Наразі неодноразово відбуваються провокації. Під прикриттям та охороною поліції неодноразово на поля засіяні «Альянсом» приїжджають комбайни наняті «Корветом» та збирають урожай який вони не засівали.

Комбайн та автомобілі рейдерів на полі

 

Одного разу на представників «Альянсу» напав спецпідрозділ «Сокіл». Та поклав їх обличчям в землю.

Рейдери Бобова-Хомутинника не соромляться заявляти законним власникам, що заспокойтеся, «рейдернули» вашу фірму і ви нічого не доведете.

Але люди продовжують боротись за своє. І сподіватися, що зможуть перемогти злочинців та рейдерів які прийшли на їх землю.

P.S. Останнім часом рейдери активізувалися та провертають подібні схему по всій Україні. Якщо у вас є інформація стосовно протиправних злочинних дій, звертайтесь до нашої редакції. Ми допоможемо провести розслідування та зробити рейдерів відомими. Також ми будемо прикладати зусилля за ради притягнення злочинців до відповідальності.

Читайте також:  Дезертирство боевиков «л/днр» становится массовым

Ігор Савчук спеціально для Спільно

Додаткові матеріали по темі:

Хто обстріляв аграріїв на Вінниччині. Стали відомі подробиці інциденту (ФОТО, ВІДЕО)

Хроніка рейдерського захоплення в Оратівському районі Вінницької області рейдерами Молошним та Горохом

Дві новини – Я “рейдер” та стрілянина на Вінничині

Рейдери Хомутинника та Бобова — Молошний, Горох та Панченко не дають селянам збирати врожай

БЕЗДЕЯТЕЛЬНОСТЬ НАЦПОЛИЦИИ МОЖЕТ ПРИВЕСТИ К КРОВОПРОЛИТНОЙ СТРЕЛЬБЕ

У главного винницкого полицейского Юрия Педоса с зарплатой 15000 грн. в месяц, вдруг появилась квартира в Киеве и много земли