Російські винищувачі в неділю здійснили обстріл українських військових суден, які згодом були захоплені в акваторії Чорного моря, заявляє начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко.
“Ми отримали додаткову інформацію про те, що під час атаки на українські кораблі була також застосована авіація Російської Федерації. Су-30 здійснив таку атаку з випуском двох ракет”, – сказав В.Муженко в ході виступу на засіданні Верховної Ради в понеділок увечері.
Верховна Рада на засіданні 26 листопада розглядає питання про введення в Україні воєнного стану в зв’язку з агресією РФ проти українських військових суден у Керченській протоці.
Читайте також:
Повалення "тєлєпузіка": Чому Конотоп позбувся мера Семеніхіна
Мультфільм створений українкою з Закарпаття номінований на «Оскар», продюсувала стрічку - Анджеліна ...
В Украине построят новые элеваторы в трех областях
95-ї бригада повністю взяла під контроль Верхньоторецьке
Спільно вычислил еще одного агента ФСБ который подстрекает к Майдану-3
