Сьогодні в офіційному повідомленні Прес-центру штабу АТО було повідомлено про знищення снайперської групи російсько-терористичних військ на Донбасі:

Вчора, під час несення служби на передових позиціях, наші військовослужбовці виявили ворожу снайперську групу. Одного снайпера знищено.

Також пізніше з’явилась інформація від прес-служби 72 механізованої бригади котра боронить рубежі поблизу міста Авдіївка:

з останнього повідомлення стало відомо, що знищений снайпер бойовиків мав російське громадянство. Чи був він військовослужбовцем регулярних російських збройних сил наразі не оголошується.

Оновлення на 15:00:

В мережі з’явились фотографії документів та самого знищеного снайпера. Він виявився уродженцем Узбекистану з громадянством РФ Нісонов Мурафжан Намирович:

Не ходи, кацап, в Украину. pic.twitter.com/gQUnhrRA84

Убитый снайпер. Настоящий “донецкий шахтер” из Узбекистана. Нисонов Мурафжан Намирович. https://twitter.com/DNikitich/status/839770274849558528  pic.twitter.com/8JpgjpGpCG

Переглянути зображення у ТвіттеріПереглянути зображення у Твіттері

Коментарі військовослужбовців щодо бойового зіткнення в результаті якого був ліквідовано снайпера російсько-терористичних військ:

Ми продовжуємо слідкувати  за цією подією, тому слідкуйте за оновленнями