Відбулося відкриття моста через річку Луганка в населеному пункті Троїцьке, Луганської області
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС
“Зазначений міст був відновлений завдяки злагодженій системі координації дій всіх військових структур і військово-цивільних адміністрацій”, – йдеться у повідомленні.
Після завершення урочистих заходів, місцеві жителі селища Троїцьке мали можливість поспілкуватися з командувачем Об’єднаних сил Сергієм Наєвим.
передає Depo.Донбас.
Читайте також:
Донецкие партизаны взорвали грузовик с террористами
Немецкие эксперты: в Украине после двух лет рецессии начался рост экономики
«Украинский дрон-разведчик», сбитый в Белоруссии, оказался российским
Закриття "Мротворця" було б значно більшою загрозою свободі слова, ніж опублікований список акредито...
Після публікації статті про зустріч блогерів з Президентом нашого автора Деніс Доценко заблоковано в...




