НАБУ буде розслідувати діяльність одіозного забудовника і «смотрящего» за будівельною сферою часів Порошенка Вадима Столара та зловживання владою близької до нього нардепки ОПЗЖ.

Мова йде про Наталію Приходько, яка за інсайдом від однієї з будівельних компаній, має прізвисько «Наташа-Кульок», адже працюючи на інтереси Столара, займалася «обілечуванням» тільки ВІП-клієнтів. Гроші від них були чималі тому вона брала їх у пакетах. Приходько має родинні зв’язки зі Столаром і саме за його квотою була обрана до парламенту від ОПЗЖ.
Саме Столар посприяв долученню Приходько до тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування фактів корупції в органах ДАБІ, якою за «дивним» збігом керує його давній знайомий Пузійчук. Головною задачею ТСК є не тільки знищення конкурентів Столара на будівельному ринку, а й лобіювання відміни реформи ДАБІ. Судячи з нещодавнього призначення Сергія Галіцина тимчасово виконуючим обов’язки голови ДАБІ, ця схема вдалася.
Галіцин є креатурою братів Горових партнерів Столара. «Смотрящие» за ДАБІ Горові тепер отримавши контроль, легко зможуть повернути всі свої корупційні схеми часів Порошенка та Януковича у будівельній сфері та знову «обілечувати» забудовників на мільйони доларів.
Залишається незрозумілою роль профільного міністра Олексія Чернишова. Тут думки розділилися: одні вважають, що його використовують в темну і він не розуміє що відбувається, а інші – що він все добре усвідомлює та воліє вдавати, що не помічає схематозів навколо.

Читайте також:  Зять Павлюка, тітка Столара та старі корупціонери. Хто увійшов в команду Пальчевського