Начальнику Конотопського відділу поліції для затримки злочинців довелось застосувати вогнепальну зброю.
Пізно ввечері повертаючись зі служби додому, прямо в центрі Конотопа, поліцейський помітив авто на іноземній регістрації, яке було припарковане на тротуарі і заважало проходу пешеходів.

Поруч голосно відпочивала компанія молодиків. Поліцейський проходячи повз автомобіля зробив зауваження щодо автомобіля і попрохав перепаркувати його згідно правилам дорожнього руху. Після чого спокійно пішов далі. Але компанія молодиків вирішила розібратися, хто ж це насмілився робити їм зауваження. Вони вскочили до автівки за п’ятдесят метрів наздогнали працівника поліції, який рухався тротуаром.

Заскочили автомобілем на тротуар і вийшовши з автівки почали провокувати конфлікт з поліцейським. Начальник Конотопського ВП представився шибайголовам і пояснив, що не можна паркувати автомобіль як завгодно. А зовсім не можна їздити на авто з явними ознаками алкогольного сп’яніння. При чому він викликав на місце події поліцейський патруль.

Почувши що зараз прибуде поліція молодики спричинили бійку з офіцером поліції і один з них вскочивши за кермо авто почав рух по тротуару у бік поліцейського. Для зупинки автомобіля який летів тротуаром офіцеру поліції довелось застосувати вогнепальну зброю. Після декількох пострілів які пробили радіатор авто, водій зупинився і був затриманий поліцейським. Обидва пияки 1979року народження, були передані приїхавшим патрульним.

І водій авто і його пасажир перебували у стані алкогольного сп’яніння. До того ж у водія вже кілька років не було прав, які вилучили у 2016 році за вживання алкоголю за кермом.

Дії начальника Конотопського відділу поліції Войцеховського Б.О. визнані правомірними.

На фото начальник поліції м. Конотоп, колишній командир ППСПОП “Київ”, та БПСПОП “Київ-2”, ветеран АТО, підполковник Богдан Войцеховський.

Читайте також:  Общественное формирование "Мариупольская Дружина": STOP Коррупции!