Як повідомляє прес-служба Національної Гвардії України, на передову відправляться мобільні банно-пральні комплекси, виконані на шасі автопричепів. Поява таких комплексів в зоні АТО, дозволить бійцям в комфортних умовах випрати білизну на сучасних пральних машинах, а також приймати гарячий душ без відриву від місця дислокації.

Кожен такий автопричіп обладнаний автономним підігрівом води (електричний або твердопаливний), душові кабіни на 5 бійців, роздягальні, пральня зона з 2-ма автоматичними пральними машинами із завантаженням до 8 кг.

Комплекс виконаний на шасі автомобільного причепа і може переміщатися звичайними армійськими автомобілями. Підключення до електромереж, водопроводу і каналізації – стандартизоване.

1478099221_22

Як уже повідомляв AUTO-Consulting на виставці «Зброя та безпека 2016» були представлені й інші мобільні армійські комплекси. Зокрема, на заміну застарілим ПАРМ-1М (авторемонтним майстерням) прийшли мобільні комплекси, які в польових умовах можуть обслуговувати всю армійську техніку.

Крім того, на черкаському заводі «Богдан Моторс» стартувало виробництво армійських кунгів сучасного зразка, якими планують комплектувати нову техніку, що поставляється для потреб Міноборони, Прикордонної служби і Національної Гвардії.