Нацрада на засіданні в четвер, 19 січня, має намір розглянути питання трансляції в недільному ефірі телеканалом СТБ передачі “Битва екстрасенсів” виробництва каналу ТНТ, у якій брали участь російські військові.

Про це повідомляє Національна рада з питань телерадіомовлення на сторінці у Facebook.

“Щодо факту трансляції зазначеної передачі відповідним підрозділам регуляторного органу було дано доручення провести моніторинг та запис програми, щоб ці матеріали розглянути на засіданні”, – йдеться у повідомленні.

У Нацраді відзначили, що “ефір телеканалу СТБ записано”.

“На трансляцію цієї передачі також активно відреагувала глядацька аудиторія і медіа-спільнота, висловлюючи своє обурення та закликаючи регуляторний орган до адекватного реагування”, – зауважили у Нацраді.

На черговому засіданні Національна рада винесе це питання на розгляд з голосу й ухвалить рішення відповідно до чинного законодавства.

Зазначимо, що в недільному ефірі телеканалу СТБ передачі “Битва екстрасенсів” виробництва каналу ТНТ, брали участь російські військові.

Керівництво телеканалу СТБ вирішило більше не показувати в своєму ефірі “Битву екстрасенсів” виробництва російського телеканалу ТНТ.