Мешканці  РФ, подорожуючи в Крим, користуються роумінгом для пакетів МТС Росії.

Щоправда є варіант  «спеціального підключення», який передбачає реєстрацію в оператора по Криму «К-мобаіл» та підключення пакетів послуг. ( як і кожен оператор мобільного зв’язку передбачає пакети послуг для дешевшого користування в роумінгу). Хоча у оператора МТС в промоматеріалах  зазначено, що тариф «Смарт» за 450 р. діє по території всієї Росії, і має працювати в Криму, але, як виявилось –це не так!

Ще один провідний оператор «Білайн» пропонує послуги зв’язку на території півострову в рамках внутрішнього, але все ж роумінгу ! на базі мережі « К-Телком».
Незважаючи на те що Білайн в 2015 році запустив акцію «Прощай роумінг», яка фактично означала відключення роумінгу на всій території РФ для тарифних планів «Все за …» Севастополь, Крим, Камчатська область і деякі інші регіони Росії потрапили в список виключень і на їх території діє стандартна тарифікація

Абоненти компанії МТС Росії, потрапляючи з материка на півострів, виявляються в зоні «домашнього роумінгу», і в такому випадку вартість послуг зв’язку для них істотно зростає. Для того щоб абоненти могли з комфортом користуватися зв’язком і економити свої витрати на неї їм пропонується скористатися послугою «Скрізь як вдома». Основна перевага опції – безкоштовні вхідні з будь-якого регіону РФ.

А послуги Інтернет у будь-якому випадку(окрім підключення не дешевих пакетів)оплачуються, як у роумінгу- про що повідомляють на гарячій лінії МТС Росії та рекомендують відключати мережу.

Ось так «КРИМ –ЦЕ НЕ РОСІЯ»!