готель NyvkyPlaza незаконна забудова

Депутат  Київради від «Свободи» Ігор Мірошниченко виступив проти антикорупційної реформи в будівельній галузі, очоливши мітинг «за відставку Голови ДАБІ Кудрявцева», ініційовану активістами підконтрольної йому ГО «Стоп Свавіллю».

В мережі зазначений захід назвали «тиском», здійснюваним з метою збереження найприбутковіших «тіньових» схем будівельної мафії, існування яких опинилось під загрозою саме через принципову позицію Кудрявцева щодо посадових зловживань, впровадження ним системи «Прозора ДАБІ» та незручну для корупціонерів  кадрову політику.

Слід зазначити, що Ігор Мірошниченко,аргументуючи свій протестний настрій, заявив, що ДАБІ, начебто, сприяє появі незаконних забудов в столиці, тоді як сам депутат має безпосереднєвідношення до будівництва об’єкту, зведеного з порушенням усіх вимог чинного законодавства.

Мова йде  про готель «NyvkyPlaza», причетність до якого «свободівець» неодноразово підтверджував особисто, зокрема в інтерв’ю Катерині Осадчій.

Так от, щодо законності будівництва готелю…

По-перше,  «NyvkyPlaza»  , згідно даним Департаменту земельних ресурсів,  розміщується у садовому товаристві «Будівельник» на земельній ділянці з цільовим призначенням «ведення садівництва» і по суті є «садовою спорудою»площею 1087,2 кв.м.

По-друге,  в Департаменті державної-архітектурно-будівельної інспекції відсутня інформація щодо реєстрації  документів, які свідчать про прийняття в експлуатацію закінченого об’єкта будівництва.

Також,  Департамент містобудування та архітектури, відповідно до бази документообігу, повідомляє, що містобудівні умови та обмеження для проектування зазначеного об’єкту не надавались.

Окрім того, Департамент економіки та інвестицій вказує, що по готелю «NyvkyPlaza»  не укладались договори пайової участі, відповідно не сплачувалась до міського бюджету і пайові внески на створення та розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.

Тож, як бачимо, з одного боку депутат  Мірошниченко  засуджує недобропорядних забудовників, з іншого – сам порушує Закон, якщо ціна  питання – його власне збагачення.Такі собі подвійні стандарти!

Читайте також:  В УКРАЇНІ З’ЯВИЛАСЬ НОВА БРИГАДА ТАКТИЧНОЇ АВІАЦІЇ