Керівництво Національної телерадіокомпанії України на радощах, що держава в 2021 році виділила компанії 2,2 млрд гривень, виписало собі премії за «якісну» роботу в минулому році.
Глава правління Зураб Аласанія і близькі до нього члени правління НГТУ Микола Чернотицький, Світлана Остапа, Дмитро Хоркін отримали під новорічну ялинку по 200-250 тис гривень премії (не рахуючи зарплати і відсотків).
Цікаво, як вони пояснюють це рядовим співробітникам НГТУ, які в основному отримують 7-12 тис гривень
Читайте також:
Відома ведуча звільнилась з «1+1» через цензури і темники Медведчука
Вперше військовий парад на День Незалежності України пройде під марш дієвої армії УНР. ВІДЕО
Синяки как перед смертью: новые факты о состоянии здоровья Путина
Леся Борсук-Янківська - номінант "Волонтерської премії - 2017" від Євромайдан SOS
Лікування раку передміхурової залози
