Час читання:1 Хвилин, 18 Секунд

Spilno нещодавно повідомлялось, що новітній оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім» знаходиться на завершальній стадії розробки.

Тепер у КБ «Південне» розповіли трохи подробиць, зокрема те, що в кооперації з іншими українськими підприємствами, вже розроблений та виготовлений комплект демонстраторів оперативно-тактичного ракетного комплексу «Грім».

Проведене перше успішне випробування демонстратора твердопаливного ракетного двигуна.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

На жаль випробування №2 завершилося руйнуванням корпусу двигуна на кінцевій ділянці його роботи через нерозраховане підвищення тиску вище допустимого. Але комісія вже встановила причину незадовільного випробування та розробила план заходів, який повинен забезпечити успішне проведення подальших робіт.

Також виготовлені демонстратори самохідної пускової установки, приводу аеродінамічних рулів та апаратури системи керування.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

У травні 2017 року в мережі з’явився знімок шасі оперативно-тактичного комплексу “Грім-2”:

Фотографія опублікована на rcforum

Станом на зараз ОТРК вже пройшов випробування двигуна ракет:

Випробування ракетного двигуна до ОТРК “Грім-2”

Як відомо цей комплекс зможе вражати цілі на відстані до 280 км, що відповідає параметрам Режиму контролю за ракетними технологіями.

Випробування ракетного двигуна до ОТРК “Грім-2”

Також до польових випробувань готовий і сам ОТРК “Грім-2”, мобільна пускова установка якої передбачає транспортування та запуск двох ракет типу “земля-земля”:

Оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім» розробляється для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на дальностях від 50 до 280 км. Бойовий блок одноступеневої балістичної ракети проектується масою 480 кг. Бойова частина могла бути виконана за моноблочною або касетною схемою. Моноблочна схема використовує осколково-фугасну або проникаючу осколково-фугасну ампулу.

Бортова система управління ракети інерційна, комплектується системами навігації і наведення різного типу (радіолокаційними, оптико-електронними).

По матеріалах
ukrmilitary.com та mil.in.ua

0 0

Про автора

admin

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleppy
Sleppy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Читайте також:  За неделю на Донбассе ликвидирован 21 российский боевик, - ГУР МОУ
Social profiles