Пул блогерів імені генія політтехнологій, позаштатного (бо не отримує зарплату) радника голови Офісу президента Михайла Подоляка розносить по мережах тезу, мовляв викрадення судді Чауса з Молдови – операція рівня Моссада.

По-перше, ми в захваті. Так відверто визнати, що за викраденням все ж стоять офіційні структури України – потрібно вміти. Це як раз в стилі Подоляка, коментувати розмальований фасад ОП замість завгоспа.

По-друге, ми сильно сподіваємося що якомусь Арестовичу не вистачить розуму порівняти викрадення Чауса з операціями Моссада на блакитному екрані. Тому що Моссад викрадав нацистських злочинців і терористів з держав, які ігнорували міжнародні угоди. Моссад не викрадав людей з Греції або Португалії – не самих багатих держав Європи. Про Францію і Британію – незручно згадувати.

Правий Віталій Портников, то що сталося з суддею Чаусом, це не “операція Моссада”. Це Чепіга і Мишкін, Солсберійській шпиль і отруєння Скрипаля. Це відверте приниження суверенітету Молдови і плювок в душу не тільки керівництву країни, а кожному конкретному молдаванину. Це державний тероризм в чистому вигляді.

І оскільки ломи Банкової вже виправдовують викрадення, очевидно – у ОП великі проблеми.

Печерський пагорб

Читайте також:  1 генерал-майор, 1 полковник, 2 капитана 1-го ранга, 6 майоров и еще 29 офицеров и сержантов. Список жертв крушения Ан-26 в Сирии