Фото: ukrinform.ua
Протягом минулої доби, 2 травня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню.
Про це повідомляє пресслужба ООС у Фейсбук.
Зокрема, неподалік населеного пункту Катеринівка російські окупанти відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів.
Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.
Протягом ранку 3 травня, зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню. Поблизу населеного пункту ПІСКИ ворог відкривав вогонь зі стрілецької зброї.
Втрат серед військових Збройних Сил України немає.
Читайте також:
За наглость: предприятие Ахметова оштрафовали на 18 миллионов гривен
Православный переворот на Крите: VIII Вселенский Собор в пользу Украины
Полина Шарендо-Панасюк нашлась в Речицком ИВС
Что ждать Украине от нового главы Пентагона (ВИДЕО)
Корисні ідіоти: підживлення російських планів європейськими кліматичними екстремістами
