Необхідну кількість голосів – 226 і більше – отримали 20 законодавчих ініціатив Зеленського 

За підсумками двох років роботи Верховної Ради 9-го скликання у другому читанні за законопроєкти, ініційовані Президентом Зеленським, фракція «Слуга Народу» не дала необхідні 226 голосів для четвертої частини голосувань.

Про це повідомляє Рух «ЧЕСНО».

Зокрема, зазначають у «Чесно», за нинішню каденцію відбулося 81 голосування у другому читанні за законопроєкти, ініційовані Президентом. Із них необхідну кількість голосів, 226 і більше, отримали 20 питань. Натомість 61 закон отримав менше 226 голосів від «слуг». Тобто монокоаліція проголосувала більшістю за 25% ініціатив Зеленського.

Примітно, що серед президентських законопроєктів найбільшу підтримку – 252 голоси – отримав єдиний закон, ініційований ще Петром Порошенком. Йдеться про зняття недоторканності з народних депутатів, за яке проголосували в перші дні роботи нової Верховної Ради –  у вересні 2019 року.

Щодо депутатських законів, то фракція «Слуга Народу» дала необхідну кількість голосів для 80 законопроєктів у другому читанні. Ще 225 законопроєктів не отримали необхідну кількість голосів.

Схожі показники і щодо урядових ініціатив. Нардепи із монобільшості дали 226 голосів 20 ініціативам, а 61 законопроєкт не підтримали необхідним складом.

Читайте також:  Маркіяна Лопачака обрали секретарем Львівської міської ради -