Протягом минулого тижня на Донбасі втрати окупаційних військ становили 35 осіб, дев’ять з яких – 200
Про це на брифінгу повідомив спікер Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко.
“За минулий тиждень втрати противника становили 35 осіб, з яких 9 – безповоротних. Найбільші втрати противник поніс на Слов’янському і Авдіївському напрямках, де так званий 1 АК втратив, відповідно, 10 і 9 “гібридних воїнів”, – сказав Лисенко.
Нагадаємо, 8 листопада, внаслідок відкриття вогню у відповідь силами АТО, вбито двоє і поранено 4 бойовиків з так званого “1 АК.
Читайте також:
Киев требует своего участия в переговорах по "Северному потоку-2"
Пріорка не дає спокою "пані-мем" Верещук
В аеропорту Тбілісі росіянин отруїв кількох людей невідомою речовиною
Россия: спасенные в калининградской авиакатастрофе пассажиры мерзнут в аэропорту
Турецький прорив “Укроборонпрому” – підсумки виставки IDEF-2017
