Парафія Православної церкви України збирає кошти на добудову храму

 

Будівництво Петропавлівського храму Православної церкви України (ПЦУ) в Кропивницькому затримується через потребу у коштах.

Його зведення триває третій рік спільними зусиллями парафіян релігійної громади, ветеранів АТО та благодійників, ідеться у повідомленні сторінки парафії у Facebook.

– На даний час ми спорудили підвальне приміщення. В минулому році розпочали цегельну кладку стін храму, але оскільки маємо потребу в коштах, будівництво затримується, – також сказано в пості. – Просимо всіх небайдужих долучитися до благої справи. Пожертва кожного стане вагомим внеском у розбудові Православної Церкви України на Кіровоградщині, а також у справі спасіння людей, які в майбутньому приходитимуть до цього святого храму. Наперед дякуємо всім, хто відгукнеться на наше прохання та допоможе в будівництві.

Реквізити, за якими можна здійснити пожертву на будівництво:Релігійна організація «Релігійна громада Первоверховних апостолів Петра і Павла Православної Церкви України м. Кропивницький», код ЄДРПОУ 37168380, р/р UA 783052990000026005045102563, МФО 323583 (регіональне управління ПАТ КБ «ПриватБанк»)

Настоятель парафії – протоієрей Іван Шубин.Тел.: (097) 758-67-70

Адреса парафії святих апостолів Петра і Павла ПЦУ: м. Кропивницький, вул. Євгена Маланюка, 11а. Їхати маршрутними таксі: № 55, 77, 27, 6; автобуси № 116, 100, 130; тролейбус № 10, 4. Зупинка «Площа Дружби народів».

Нагадаємо, за словами Предстоятеля ПЦУ, митрополита Київського і всієї України Епіфанія, на перебіг процесу переходу церковних громад УПЦ (Московського патріархату) до Православної церкви України вплинули політичні зміни – після зміни влади в країні Московський патріархат України почав активно протидіяти, часто за допомогою певних чиновників. Практично по кожному переходу з боку російської православної церкви йдуть судові процеси.

Також повідомлялося, що митрополит УПЦ (Московского патріархату) з Кіровоградщини засуджує надання Україні томосу Константинополем, крім того, в організації категорично відмовились ділити храм Успіння Пресвятої Богородиці в Кропивницькому з релігійною громадою Православної Церкви України..

Читайте також:  На Львівщині медсестри оголосили голодування (ФОТО) -