Як повідомляє прес-служба Національної поліції в Донецькій області перші два блокпоста поблизу Слов’янська та Костянтинівки були повністю переобладнані та оснащені сучасною технікою. Це дозволить громадянам швидко та зручно проходити контроль, а поліцейським – якісно виконувати свої обов’язки по забезпеченню публічної безпеки.

Роботу оновлених постів вже проінспектували командувач Об’єднаними силами Сергій Наєв та заступник Голови Нацполіції Костянтин Бушуєв.

Інспектування Сергієм Наєвим роботи блокпоста у Донецькій області Фото: Національна поліція

Згідно з вимогою командування ООС на території Донеччини розпочато переформатування діяльності блокпостів. На першому етапі їх кількість була зменшена втричі. Натомість було введено в дію понад 100 мобільних постів, завдяки чому вдалося збільшити поліцейську присутність у віддалених населених пунктах.

Сьогодні стартував другий етап реформування, який передбачає переобладнання всіх блокпостів. Мета – забезпечити належні умови для пропускного режиму та несення служби.

Першими були оновлені стоп-контролі в Слов’янському районі та біля Костянтинівки, які мають стратегічне значення. Перший є останнім бар’єром на півночі регіону та перекриває майже всі об’їзні дороги, що мають вихід до мирної Харківської області. Інший розташований на перехресті магістралей, що поєднують північ та південь.

Джерело

Читайте також:  «Они здесь станут мишенями»: главарь «ДНР» заявил, что не допустит введения миротворцев ООН