Сергій Мельничук щодо 5697 про статус ветеранів війни

Екс-комбат батальйону “Айдар”, народний депутат Сергій Мельничук жорстко висміяв організаторів заворушень в центрі Києва, які своєю діяльністю вкотре заважають гідним чином вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні. Інцидент стався під час засідання Верховної Ради, на якому обговорювалися поправки до законопроекту щодо надання статусу учасника бойових дій та інваліда війни постраждалим на Євромайдані.

“Зараз у нас проходять пам’ятні заходи з приводу третьої річниці (День Героїв Небесної Сотні – ред.), і мене дивує те, що відбувалося на цих заходах, а саме – як вели себе так звані “чотири богатиря”. Один “богатир” – який бореться з салонами краси, другий “богатир” бореться з машинами Вілкула, третій “богатир” кинув своїх хлопців, поранений в одне місце, і втік з фронту; ну, і четвертий “богатир” – який недолюстрований.” – зауважив Мельничук, маючи на увазі “командира батальйону ОУН” Миколу Коханівського та нардепів Володимира Парасюка, Семена Семенченко і Єгора Соболєва, які 19 лютого влаштували сутички з поліцією в центрі Києва.

“Під час своїх виступів на Майдані вони навіть не згадали про наших хлопців, які загинули на Майдані. Проте, увечері влаштували шабаш. Хочете піаритись – піартесь в інші дні! Зараз проходять пам’ятні заходи!”  – додав нардеп.

Нагадаємо, сьогодні, 21 лютого, Верховна підтримала за основу законопроект №5697 “Про внесення змін до закону” Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Цей законопроект, схвалений нардепами в першому читанні, уточнює визначення статусу учасника бойових дій, а також інваліда війни для осіб, які зазнали тілесних ушкоджень (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), або які призвели до інвалідності, під час участі в Революції Гідності.

Читайте також:  Активисты Мариуполя устроили самосуд судье-сепару Турченко Алексею Валериевичу, который отпустил «министра печати ДНР» Владимира Нестеренко

Читайте також: