Уряд України схвалив проект податкової реформи який передбачає 5 років звільнення від податків для новоствореного малого бізнесу.

Кабінет міністрів України у середу, 5 жовтня, схвалив проект податкової реформи. Відповідне рішення прийняте на засіданні уряду, повідомляє агентство “Українські Новини”.

Уряд має намір внести проект податкової реформи у Верховну Раду до 22 жовтня після обговорення на засіданні Національної ради реформ, заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Проект податкової реформи, зокрема, передбачає створення єдиного реєстру замість двох для відшкодування податку на додану вартість (ПДВ), а також звільнення від оподаткування на 5 років новоствореного малого бізнесу.

Очікують, що результатом реформи стане зменшення тиску на бізнес і створення нормальних умов для його розвитку. На думку Міністерства фінансів, цей пакет документів щодо податкової реформи є важливою частиною реформи Державної фіскальної служби, адже він забирає можливості для системної корупції в податковій сфері.