Парасюк блокада в готелі

Блогер Дмитро Вовнянко прокоментував інцидент,який стався у місті Бахмут Донецької області між нардепом Володимиром Парасюком та журналістом Андрієм Дзиндзею. Раніше на своїй сторінці в Facebook Дзиндзя звинуватив Парасюка у використанні автомобіля дорогої марки і супроводі охоронця з автоматом у той час, коли політик збирає кошти на підтримку блокади на Донбасі.

“Парасюк блокує у готелі… Скажіть мені чого вони такі дурні? Ну звідки в них оця щуряча ненажерливість – така, що й інстинкт самозбереження гасить? Ну от звідки в них така тяга до відпочинків на дачах Ротшильдів, до квартир на 200 квадратів, до «крузаків» на блокадах? Звідки?
Я не кажу про моральну сторону справи – хай вже їй… Я кажу про банальну доцільність.
Якщо ти критикуєш владу, чіпляєш її за болісне, створюєш геморой – ти мусиш бути готовий до того, що тобою займуться. За тобою слідкуватимуть. Тебе зніматимуть. Тебе перевірятимуть. Найбільш простий спосіб очорнити противника – довести “та він сам нічим не кращій!”
Хто істину сказати хоче людям – не мусить жерти краще ніж вони. Сучасні борцуни цю заповідь явно не знають і знати не хочуть.
От і виходить. Один – мотається на віллу Ротшильдів та в’їжджає в розкішні апартаменти. Другий – купує собі земельку, оточує себе людьми сумної репутації та фірмами-прокладками через які відкачує грантові гроші. Третій – так замарався на розподіленні грантів, що тавра ставити нема де. Четвертий наробив по собі такої слави, що колишні побратими та підлеглі його називають не інакше як шахраєм. П’ятий – міняє машини як рукавички і «блокувати кривавий бізнес влади» їздить на «крузаку». З готелю, де «блокує бізнес влади» ночами. З непоганого такого готелю, скажу я вам. З батьком та озброєними охоронцями…
Чи не тому щойно, ще один з них так захоплено смакував, як всіх хто незгоден з їхніми поглядами битимуть ногами – і чи не тому цей пост так ударно пролайкали численні борцуни, антикорупціонери, міністри?.. Це ж було так класно колись, коли той хто проти тебе, апріорі – ватан, а свої не помічають, ані твоїх брудних оборудок, ані відпрацьовування грантів… Це ж так несправедливо, повалити стару владу, аби замість стати такою самою владою, але – правильною, від тебе вимагають жити… за тими самими правилами, до яких ти ж закликав і закликаєш. Правда?
А знаєте як вони виглядатимуть коли стануть владою, якщо вже зараз не соромляться «крузаків» на блокадах – якщо їм навіть на думку не спада, що така поведінка їх просто дискредитує? Я вам розповім як вони виглядатимуть. Вони їхатимуть великим кортежем на багато-багато лімузинів. Їм створюватимуть «зелену вулицю» перекриваючи інші виїзди на дороги. В тому числі – бульдозерами…
Нічого не нагадує?” – написав Вовнянко на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомив Дзиндзя, пізніше  до нього в готель «Атлантик», м. Бахмут вдерся озброєний автоматом Парасюк з прибічниками. Журналіст також оприлюднив відеозапис, на якому Парасюк заявляє, що може ходити зі зброєю, так як має дозвіл на носіння, і обурюється, що його знімають на відео.

Читайте також:  АМКУ почав розслідування ймовірної змови на ринку цукру

“Не кожному те дане, перемігши сатану – не стати сатаною самому. З цими чуваками зрозуміло уже все і остаточно. Дядька Петра їм не перемогти НІКОЛИ. Бо коли життя ставило дядька Петра перед вибором між стратегічною багатокроківкою вигідною колись, і баблом тут і зараз, дядько Петро обирав стратегічну багатокроківку. Він мільйонером став через це. Він живий через це, про всяк випадок.
«Якщо ви втратили гроші – ви не втратили нічого», – приказка дуже популярна серед мільйонерів.
А от ці чуваки оберуть бабло. Тут і зараз. Їхня щуряча жадібність заблокує волю до будь-якого іншого вибору. Без питань.
На тому їх і зловлять.” – додав Вовнянко