Після націоналізації «Приватбанк» очолить екс-міністр фінансів Олександр Шлапак.
Про це повідомив директор з інформаційних технологій «Приватбанку» Дмитро Дубілет.
«Банк буде працювати далі в стандартному режимі. Новим головою правління банку стає Олександр Шлапак. Який повинен незабаром сформувати нову команду топ-менеджерів. Формально, перехідний період, протягом якого ми будемо вводити в курс справи нову команду, триватиме кілька місяців», — заявив він.
Читайте також:
Маріанна Федорова - номінант "Волонтерської премії - 2017" від Євромайдан SOS
«Торчки» в законе - Добкин, Черновецкий и Тимошенко с Путиным
Как «Финансовый алкомайдан» "регионалов" и Тимошенко хочет обмануть вкладчиков проблемных банков ещё...
«Danone вбиває»: Українці організували в Facebook акцію бойкоту продуктів Данон
Українські військові можуть отримати розвідувально-ударний комплекс «Сокіл» (ІНФОГРАФІКА)
