Властивості та особливості високоміцних сталевих лозин у вигляді арматури 10 мм дозволяють використовувати її в різних сферах. Зокрема там, де потрібне ретельне зміцнення та підвищення витривалості конструкцій. 

Сфера застосування арматури 10

Цей вид будівельного матеріалу застосовують як у закритих, так і у відкритих виробах.

Досить часто прути даного типу застосовують для спорудження фундаментів стрічкового типу. Цей полегшений вигляд фундаменту використовується при будівництві каркасного типу. Оскільки такі конструкції легкі самі по собі, фундамент із застосуванням арматури 10 створює замкнутий контур під усіма стінами, що несуть, і периметру будівлі. Для будівельників це вигідний і найбільш зручний спосіб створити основу. Застосовуючи арматуру в “стрічках” можна уникнути:

  • Швидке просідання будівлі.
  • Розтріскування ґрунту під будівництвом.
  • Поява тріщин та руйнування будівель.

Оптимальним він є ще й тому, що його можна конструювати на болотистій грунті, яка схильна до нерівностей і досить пухка.

Але й у цьому випадку важливо не помилитися з підбором. Для бетонних основ найбільше підходять стрижні з вуглецевої сталі, яка підлягає простому зварюванню, де шов буде міцним та надійним. Також вона сповнена розриву.

При цьому в стрічковому фундаменті необов’язково застосовувати лише арматуру 10 можливо використання і арматури меншого діаметру. Це дозволяє знизити витрати і в той же час це не означає жертвувати якістю. Важливо при підборі діаметрів враховувати навантаження, які доведеться витримувати цю основу.

Сталева арматура – ​​це класика, перевірена часом!

Крім зовнішніх робіт, арматуру можна використовувати для виконання стяжки усередині будинку. Це допоможе створити міцну та довговічну основу для підлоги.

Для домашнього застосування

Крім бетонних конструкцій цей вид арматури є прийнятним для спорудження різних будівель сільськогосподарського призначення:

  • Каркаси для теплиць.
  • Виготовлення ручного інструменту для городу (вил, ручок та ін.).
  • Огорожі та перегородки.
Читайте також:  Російська пропаганда у боротьбі проти незалежності Української православної церкви

Способи захисту арматури

Перед застосуванням у прихованих конструкціях важливо зняти верхній шар з арматури. Це забезпечить надійне зварювання, а також якісне подальше фарбування. Для підготовки можна скористатися:

Металевими щітками, якими легко зняти верхній шар.

Перетворювачі іржі дозволяють знежирити прути для подальшого надійного зварювання.

Використовуючи ортофосфорну кислоту, можна не тільки підготувати матеріал, але і зміцнити його. Перевага такої обробки полягає в тому, що не залишається жирної плівки.

Можна також застосувати різні епоксидні покриття та акрилові герметики.

Це все допоможе не тільки захистити прути від корозії у зовнішніх конструкціях, але й продовжити термін їхньої служби.

Рифлена арматура це цінний матеріал не тільки при виконанні будівельних робіт, але також активно застосовується для реалізації творчих задумів.