Самбір міськрада

Абсолютно нові люди прийшли в міську раду Самбора на минулих виборах. Серед них і міський голова. Проте частина депутатського корпусу залишилась незмінно на своїх місцях.
Депутати-бізнесмени та підкуплені ними служаки об’єдналися проти міського голови і взяли його в політичну облогу. Так звана опозиційна до голови більшість погодила між собою кандидатуру секретаря ради і подали її від депутатського корпусу. Цією компромісною для місцевого олігархату фігурою став Володимир Мурайко. Відповідний проект рішення вже розміщено на сайті міської ради.
Хто такий Мурайко? Це відомий у місті бізнесмен, який починав свій шлях у 90-их з мрією заможно і безтурботно жити. Проте по-справжньому збагатитися йому допоміг депутатський мандат. Уявіть собі, тільки на одному об’єкті Мурайко збагатився на 18 млн грн. Саме таку суму отримав цей кандидат в секретарі, заклавши в банківську заставу будівлю кінотеатру «Кобзар», яку будували ви, самбірчани, для себе і своїх дітей.
Цікавим є ще той факт, що земля під будівлею належить місту і згоди Самбірська міська рада на укладення договору іпотеки не давала! Погодження на це при колишньому міському голові Тарасові Копиляку дали не депутати, а чиновники Самбірської міської ради. І це є порушенням чинного законодавства! За це мали голосувати депутати. Аферу провернули в 2015 році одразу під закінчення каденції Копиляка.
Зараз прокуратура Львівської області ініціювала порушення кримінального провадження за фактом підробки документів. Міський голова Юрій Гамар розпочав службове розслідування у відділі земельних відносин та відсторонив працівників від роботи.
Зрозуміло, що балотуючись під час минулих виборів, Володимир Мурайко обманув виборця, не вказавши в передвиборчій декларації свого боргу перед банком – в сумі ‎18 000 000 гривень. Тепер стає зрозуміло, навіщо людина так рветься до крісла секретаря ради?!
Депутати опобільшості домовлялися з Мурайком більше півпроку – саме стільки часу Самбірська міська рада живе без секретаря ради. До людей просочилася інформація, що вони уклали цілий список зобов’язань, які майбутній секретар міськради Мурайко повинен виконати перед ображеними депутатами-олігархами та колишнім міським головою. І одне із них таке: організувати негайну відставку міського голови Юрія Гамара та взяти на себе обов’язки керувати містом. А значить – виконувати вказівки мафіозного бізнесу. А депутати, в свою чергу, допоможуть пану секретарю відпрацювати борг перед банком.
Отже, громада Самбора звертається до депутатів. Ви так і не зрозуміли – люди вже не ті, що були раніше! Країна змінилася! Так як було – вже не буде! Період, який ви так солодко згадуєте, коли ви заробляли свої перші мільйони, відійшов в історію. Громада міста більше не буде терпіти знущання над собою місцевих рішал з 90-их!
Самбірчани рішуче вимагають від міського голови Юрія Гамара скликати загальноміське ВІЧЕ та забезпечити звіт коронованого на секретарство Володимира Мурайка. Вимагають від нього прозвітувати перед громадою за 11 років депутатства, а також озвучити покрокову програму своїх дій на посаді. І – обов’язково! – повідомити самбірчанам про походження свого майна та з яких доходів Мурайко збирається гасити свій борг у банку в сумі ‎18 000 000 грн.
Якщо вимога не буде виконана, мешканці міста не допустять голосування за такого секретаря ради!

Читайте також:  Мелитополь. Мощный удар по базам - уничтожены сотни оккупантов