Полотнища стилізовані під зовнішню рекламу кандидата, а на передньому плані – напис “Перемога Пальчевського = перемога Путіна”.

Банери помітили на Шулявському і Печерському мостах, пише Gazeta.ua.

Варто зазначити, що подібний агресивний стиль притаманний технологам Петра Порошенка, які під час президентської виборчої кампанії протиставляли його Володимиру Путіну. А Путіна, нібито, уособлював Володимир Зеленський.

плакати проти Андрія Пальчевського

Як відомо, раніше Андрій Пальчевський неодноразово привертав увагу громадських організацій і журналістів через балотування до Держдуми Російської Федерації, можливі зв’язки з російськими спецслужбами і кримінальними елементами, а також через періодичну появу в ефірі російських пропагандистських каналів.

За даними громадських активістів,  весь бізнес Пальчевського знаходиться в оффшорах та пов’язан з Росією, бізнес-активи Пальчевського “управляються через спільні офшорні компанії з компаніями відомого вихідця з російського криміналу Віталія Кочеткова”.

Нагадаємо, раніше Пальчевський потрапив у скандал після інтерв’ю журналістами української служби новин BBC. Зокрема, він відхрестився від своїх слів на російському ТБ про возз’єднання з РФ, незважаючи на відеодокази. Попри це, Пальчевський звинуватив журналістку Діану Куришко у брехні та вимагав вибачень.

Відео по темі: