“Основи пластичної хірургії були закладені ще в Стародавню епоху, а її назва взята від грецького слова «Placticus», що означає формування. Ця дисципліна, яка започаткована в роки Першої світової війни з метою лікування поранених, покращення їхнього вигляду та компенсації функціональних втрат, розвивалася відповідно до потреб часу і досягла сьогодні. Причина того, що пластична хірургія є найпопулярнішою галуззю медицини нашого часу, полягає в тому, що вона йде в ногу зі змінами часу і відкрита для інновацій. Пластичний хірург Роман Левицький розповідає для читачів SPILNO деякі з інновацій пластичної хірургії, яка зросла завдяки новим методам, продуктам і технологіям.

БІОЛОГІЧНІ ТА АЛОПЛАСТИЧНІ МАТЕРІАЛИ

Великі опіки тощо. у деяких випадках, коли шкіри та підшкірної клітковини недостатньо, наприклад, травми, шкіряні вироби з трупів, шкіряні матеріали з перикарда свиней та великої рогатої худоби або небіологічні, але синтетичні шкіряні матеріали; Він використовується для відновлення втраченої шкіри та створення нової тканини. – розповідає Роман Левицький

Знову ж таки, у людей із великими дефектами шкіри можна взяти зразки тканин і створити нову шкіру в лабораторних умовах.

Аллопластичні матеріали також використовуються при дефектах кісток і хрящів; таким чином, людині не доведеться робити додаткову хірургічну операцію, щоб отримати пластир із власної кісткової або хрящової тканини – говорить пластичний хірург Роман Левицький

СТОВБУРОВІ КЛІТИНИ
Стовбурові клітини  це клітини нашого тіла, які мають потенціал трансформуватися в кілька типів клітин під час росту та в нашому нормальному життєвому циклі.

Терапія стовбуровими клітинами використовується в багатьох галузях медицини. Він також має широкий спектр застосування в пластичній хірургії. Він використовується для загоєння шрамів, омолодження обличчя (https://plasticsurgery.kiev.ua/plastika-oblichchya/?lang=uk), омолодження рук, відновлення грудей та деяких видів лікування асиметрії.

Оскільки стовбурові клітини відокремлюються від власної жирової тканини людини, під час цієї процедури проводиться ліпосакція, і людина позбавляється від небажаної жирової тканини. Під час цього процесу, за бажанням, можна зробити ін’єкцію олії в обличчя для додання обсягу. Оскільки жирова тканина буде готова в наших руках, ніяких додаткових процедур для видалення цих тканин не потрібно.

Читайте також:  В I полугодии 2016 года в Украине были построены 14 новых объектов возобновляемой энергетики мощностью почти 39 МВт.

PRP (Platelet Rich Plasma)
PRP, який готують з власної крові, також знайшов широке застосування в пластичній хірургії. PRP; Використовується як засіб для мезотерапії для підвищення яскравості та якості шкіри, для лікування шрамів від прищів та зменшення випадіння волосся. Мезотерапія – це назва введення будь-якого продукту в необхідний шар шкіри голкою. Введений продукт змінюється відповідно до потреби, цей продукт; Це може бути вітамін, гіалуронова кислота, ДНК лосося або PRP. Для отримання PRP у людини беруть кров і обробляють її близько 15 хвилин. PRP можна легко застосовувати в клінічних умовах.

ТЕПЛОВЕ ПОШКОДЖЕННЯ ВКОРОЧУЄ І ПОТОВЩУЄ КОЛАГЕНОВУ ТКАНИНУ В НАШІЙ ШКІРІ, ЩО ПІДТЯГУЄ І ВІДНОВЛЮЄ ЗВ’ЯЗКИ, ЩО УТРИМУЮТЬ ШКІРУ.

ЛАЗЕРИ
Лазерна терапія використовується вже багато років. Використовується також з метою підтяжки піхви та освітлення області статевих органів, після таких процедур, як точкова обробка, епіляція, лікування шрамів (шрамів) та видалення татуювань. Успіх підтягування піхви досягається на 50%, завдяки цій процедурі зменшується кількість операцій вагінопластики.

ПРОГРАМИ СИМУЛЯЦІЇ
Під час планування естетичної операції лікарі використовують деякі програми та пристрої для моделювання, щоб створити план операції та поділитися з пацієнтом, яким зображенням вони зіткнуться після операції. У цих системах фотографія людини передається у віртуальне середовище, витягується 3D-зображення тіла в реальному часі та отримуються приблизні зображення, що показують післяопераційний період. Пацієнт не зустрічає сюрпризів, і він і його лікар можуть прийти до спільної думки під час планування.

Програми 3D моделювання активно використовуються не тільки в естетичній хірургії, а й у реконструктивній хірургії. Наприклад, після лікування пухлин нижньої щелепи (нижньої щелепи) часто необхідна тривимірна реконструкція вільної тканини (кістка-м’яз-шкіра) за допомогою мікрохірургії. Завдяки програмам моделювання перед операцією можна розрахувати необхідні кути, щоб відібрати тканину в см довжини і ширини з кісткової тканини і шкіри і надати їй нову форму – зазначає пластичний хірург Роман Левицький

Читайте також:  Томиленко и шобла или Украинская журналистика захвачена путинскими негодяями

БІОЛОГІЧНІ ТА АЛОПЛАСТИЧНІ МАТЕРІАЛИ
Великі опіки тощо. у деяких випадках, коли шкіри та підшкірної клітковини недостатньо, наприклад, травми, шкіряні вироби з трупів, шкіряні матеріали з перикарда свиней та великої рогатої худоби або небіологічні, але синтетичні шкіряні матеріали; Він використовується для відновлення втраченої шкіри та створення нової тканини.

Знову ж таки, у людей із великими дефектами шкіри можна взяти зразки тканин і створити нову шкіру в лабораторних умовах.

Аллопластичні матеріали також використовуються при дефектах кісток і хрящів; Таким чином, людині не доведеться робити додаткову хірургічну операцію, щоб отримати пластир із власної кісткової або хрящової тканини.

ВАКУУМНІ АПАРАТИ
Вакуумні апарати використовували для прискорення загоєння при лікуванні відкритих ран. Під час відновлення грудей пристрій під назвою BRAVA підключається до спорожненої тканини молочної залози, і шкіра грудей на деякий час розширюється, а потім тканина шкіри, яка оновлюється, заповнюється жировою тканиною, взятою у самої людини.

ТЕХНІКА ПІДТЯЖЕННЯ ОБЛИЧЧЯ З НИТКОЙ
Технологія
зубчастої нитки, яку почали використовувати 50 років тому, тепер переглянута і використовується в деяких техніках підтяжки обличчя (https://plasticsurgery.kiev.ua/pidtyazhka-oblichchya-lifting-oblichchya/?lang=uk). Ці майже прозорі нитки легко плавляться в тілі, мають тверду структуру і мають на них конуси. Ці шишки; Завдяки своєму розміщенню створює підвішуючий ефект на обвислі тканини. Його можна використовувати для підтяжки брів, підтяжки обличчя та шиї у пацієнтів, які не мають занадто багато шкіри і не хочуть операції. Ефект триває приблизно 12-18 місяців. Їх ефект незрівнянний з операціями по підтяжці обличчя, і вони забезпечують тимчасове благополуччя.

B-LITE BREAST IMPLANT –
Це найлегший у світі протез із силіконового гелю. Він довів свою надійність в результаті 25-річного дослідження і розробок. B-Lite на 30% легший за звичайні силіконові імплантати. Це дуже ефективний тип імплантату для захисту від побічних ефектів ваги (сплощення шиї, викривлення хребта, опущення грудей на ранніх термінах), особливо у жінок, які перенесли операції з відновлення та збільшення грудей (https://plasticsurgery.kiev.ua/zbilshennya-grudey/?lang=uk) і які хочуть великі обсяги.

Читайте також:  Уже более 30 влиятельных республиканцев открестились от Трампа

ПРИСТРОЇ ДЛЯ ОМОДОЛОДЖЕННЯ ОБЛИЧЧЯ З РАДІОЧАСТОТНИМ ЕФЕКТОМ
Ушкодження тепловим впливом скорочує та потовщує колагенову тканину в нашій шкірі, підтягуючи та відновлюючи зв’язки, які утримують шкіру. Тепловий ефект також сприяє регенерації шкіри, оскільки активізує механізми відновлення організму. Радіочастотні пристрої виграють від цього регенеруючого ефекту цих механізмів. Ця технологія часто використовується у пацієнтів, які не віддають перевагу хірургії і віддають перевагу підтяжці обличчя та процедурам підтяжки обличчя. Однак, оскільки ці пристрої працюють з ефектом, який ми не можемо побачити, вони можуть викликати неконтрольовану шкоду. Також існує ризик розплавлення жирової тканини під впливом тепла на шкіру та підшкірну клітковину.


Також пластичний хірург Роман Левицький розповів про технології які прийдуть дуже скоро…

4D йде Ми
говорили про використання пристроїв 3D моделювання, наступного року планується перехід на 4D системи. Таким чином, область використання цих приладів стане більш поширеною, наприклад, буде визначено розташування голок і середній об’єм наповнювача, який потрібно зробити на обличчі людини.

Стійкий ботокс
При застосуванні ботулотоксину, який є найпоширенішим естетичним втручанням, планується вивільнення структури токсину на більш тривалий період часу. Області використання та можливі ризики стійкого ботокса, який триватиме більше 4-6 місяців, поки не ясні.