Інцидент у Луцьку і реакцію президента Володимира Зеленського на вимоги терориста Кремль може використати для себе. Росії байдуже, хто саме є президентом України, бо її мета – знищення української державності.
Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко.

“Справді, тут треба розуміти, в чому суть конфлікту, і тільки таким чином можна знайти з нього вихід. А суть конфлікту – це справді російсько-українська війна, де Кремль ставить перед собою задачу: або підкорення України, можливо, на першому етапі, або приєднання її і ліквідація української незалежності. І тому для Кремля будь-які подібні переговори і все інше – це маневри, які спрямовані на відволікання уваги української влади та українського суспільства на негодні об’єкти. Нам вкидаються якісь речі, що якщо ви будете боротися з патріотами, з ветеранами, поставите на місце волонтерів і усіх інших, хто проти підкорення Росією, то з вами нібито швидше домовляться, підуть на якісь мирні полагодження, і ви нібито виконаєте свою обіцянку, яку ви давали на виборах”, – сказав Павленко.

“По-перше, треба розуміти, що це маячня. Хоча би тому, що для Росії – не мета підтримати президента Зеленського. Росії справді байдуже, хто буде президентом, доки це не буде призначений або прямо Росією поставлений губернатор, який призведе до реалізації геостратегічних завдань із ліквідації української державності. І вони навіть цього не приховують. Питання в тому, що задача української влади – знаходити способи протистояння цьому. І якщо ми хочемо перемогти… А тут справді варіантів тільки два: або ми зникаємо з карти світу, а історія дуже добре показує, що потім трапляється з українським суспільством, з українськими людьми, або ми знаходимо спосіб вистояти і вказати загарбнику на двері. А для того, щоб так зробити, треба його до цього примусити, незважаючи на всю перевагу у військових, економічних й інших параметрах”, – пояснив Павленко.

Читайте також:  ФСБшник жалуется, что данные бывших "добровольцев" из РФ слили СБУ, и все бывшие "ополченцы" сейчас находятся под угрозой.