Ітерпол відмовив Росії оголосити в міжнародний розшук начальника Генштабу ЗСУ Муженка. Про це  повідомив начальник Укрбюро Василь Неволя, передають Українські Новини.Він зазначив, що раніше Росії було відмовлено у розшуку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та екс-губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського.

Також Росія просила оголосити в розшук начальника Генштабу і командирів військових частин, що беруть участь в АТО.

“Відповідь була такою ж… Це суперечить статуту і правил діяльності Інтерполу”, – повідомив Неволя.

На його думку, ці рішення свідчать про те, що робота Інтерполу не стала ангажованою щодо України після обрання віце-президентом організації росіянина Олександра Прокопчука. Неволя підкреслив, що Інтерпол ретельно досліджує всі матеріали, які направляються як від України, так і від Росії.

Всього в розшук Інтерполу за запитом України оголошено 1 763 людини. За словами начальника Укрбюро, 64 з них переховуються на території Росії. Приблизно стільки ж росіян, розшукуваних Інтерполом, ховаються на території України.

Як повідомляли Українські Новини, у вересні 2016 року Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу стосовно Міністра оборони Степан Полторака, начальника Генерального штабу Збройних сил Віктора Муженка, виконуючого обов’язки командувача Національною гвардією Миколи Балана, а також командувача Сухопутними військами Анатолія Пушнякова за підозрою в застосуванні заборонених засобів і методів ведення війни і геноциді.