російські окупаційні війська

Народний депутат України Микола Княжицький пояснив, чому впроваджені Росією економічні обмеження розповсюджуються лише на частину фракцій Верховної Ради
Про це ранком суботи, 5 вересня 2020 року, він розповів у себе на сторінці, передає Еспресо.TV.

“Жодних санкцій не ввели окупанти проти депутатів “Слуг народу” і ОПЗЖ. Це не “провина”, очевидно цих депутатів. Це прямий показник ставлення Росії до політики цих сил. Депутати “ЄС”, “Батьківщини” і “Голосу” фактично повним складом під санкціями, на відміну від представників інших політичних сил”, – зазначив політик.

Читайте також: Роман Безсмертний: Лукашенко і Зеленський рекордсмени за дзвінками у Кремль. Подумайте, з якою метою

Що ж стосується останньої хвилі російських санкцій відносно українських парламентарів, то вони, на його думку, пояснюються бажанням Москви розповсюдити дію обмежень за рахунок нових членів підсанкційних для Кремля фракцій.

“Росія ввела санкції проти деяких українських політиків. До нього (до санкційного списку – ред.) потрапили ті мої колеги, які раніше у парламенті не були.Бо парламентарі минулих скликань давно у цьому списку під “санкціями”. Але цікаво, що раніше Росія вважала усіх українських політиків ворогами. Тому до “чорних списків” потрапляли одночасно Володимир В’ятрович, Ганна Гопко, я був у цьому списку. Але там були і Колесніков, і Новінський. Зараз теж санкції ввели проти новообраних депутатів “Європейської Солідарності”, “Батьківщини”, “Голосу”, людей з так званої “групи Ахмєтова”, – додав Княжицький.

“Ввели санкції проти Порошенка. Раніше часто писали про те, що він не під санкціями. Але Порошенко був президентом, став депутатом – ввели”, – наголосив Микола Княжицький.

Нагадаємо, 4 вересня уряд РФ розширив санкційний список, включивши до нього п’ятого президента України Петра Порошенка, екслідера фракції “Голос” Святослава Вакарчука та інших нардепів та посадовців.

Читайте також:  «Яйця» для в.о. прокурора Львівщини Мар’яна Тиховського