Львівська міська рада у будь-який спосіб намагається на охоронюваній ЮНЕСКО території збудувати готель, ще й з підземним паркінгом. 

Йдеться про ділянку на вул. Федорова, 23, 28. Ще 2007 року компанії «Українські інвестиційні системи» було продано право на 49-річну оренду земельної ділянки на вул. Федорова, 23 і 28 для будівництва готелю до Євро-2012.

Але через судовий позов від імені єврейської спільноти, який задовольнили 2014 року, будівля так і не з’явилася. А в 2019-му питання… знову поставили на розгляд. У січні 2019 року депутати затвердили технічну документацію з землеустрою та передали ділянки на вул. Федорова, 23 та Федорова, 28 в користування ТзОВ «Львівські традиції». «Цей будинок був відданий під готель способом численних маніпуляцій ЛМР і міськвиконкому, суди всі рішення ЛМР скасували, тоді ЛМР створила «схему», надавши право будівництва іншій організації під дахом ЛМР, але кінцевий власник той самий — це «Українські інвестиційні системи» — розповів у дописі на фейсбуці директор «Єврейського відродження» і Центру дослідження юдаїки Мейлах Шейхет. 29 серпня Касаційний господарський суд Верховного Суду залишив касаційну скаргу Львівської міської ради без задоволення.

Читайте також:  «Денег нет! Но вы держитесь!». Кураторы резко сократили финансирование ОРДиЛО.