А як же інакше? Бо тоді виходить, що у всьому світі перемовин з терористами не ведуть, а Надя – веде.
Бо Надя – ТеПе.
OdessitЪ:
Вона розмістила відеозвернення у Facebook, у якому відреагувала на погрозу Захарченка помститися за вбивство бойовика Арсена Павлова, відомого як “Моторола”.
“Мені рідко коли хочеться сказати щось на камеру, але сьогодні подивилася інтерв’ю Захарченка”, – зазначила Савченко.
“Вбити людину, яка сама вбивала, – не гріх. Але заявляти, що ти будеш вирізати безневинні родини, – ну знаєш, Олександре, думай, що говориш. А то який ти після цього на х*** офіцер! Почавши раз, можна не зупинитись”, – заявила нардеп і офіцер.
Читайте також:
В "ДНР" назревает бунт!
В школах на оккупированных территориях воспитывают новые поколения украиноненавистников
3-й Майдан, - враг не дремлет
Кіберполіція встановила власника комп'ютера, з якого викрали персональні дані учасників АТО
Бойцы 54-й ОМБр придумали как "максимально болезненно отрывать яйца" и прочие органы сепарам не нару...

